Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol lehet ez? Akinrk volt...

Mitol lehet ez? Akinrk volt hasonlo az valaszoljon!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanacsot szeretnek kerni toletek, ugyanis kb. 1hete elkezdett a labamon kijonni ilyen pattanasszeru keles. Ami kb tartott 3napig, majd azutan hogy az ‘’elmult’’ kijott a hulyelykujjamon is egy. Azzal szenvedtem szinten kb 3-4napot. Majd most bevizesedett/feldagadt a bokam, a kezfejem, az arcom. A menstruaciom masodik honapja nem jon meg, hasfajasaim ugyan vannak, de nem alhasi. Ezeket a dolgokat megelozte az, hogy a labfejemen kijottem ilyen bepalas szeru kiutesek, amit kezelgetek kb. 2hete es nem gyogyul. Most kezdd kijonni rajtam a harmadik keles, a vallamon. Tudna valaki segiteni, vagy volt mar valaki hasonlo cipoben?

2018. máj. 27. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen hormonzavar. Menj orvoshoz.
2018. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!