Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet magas a májfunkcióm?

Aramnd kérdése:

Mitől lehet magas a májfunkcióm?

Figyelt kérdés
A GPT-m a 4x-ese a normál értéknek ,a GOT-om pedig majdnem 10x-ese.Pedig nem iszok alkoholt.Kondi terembe járok,egészségesen étkezem már egy jó ideje. Utoljára 2 hete ittam néhány felest. de azelőtt több mint 3 hónapja nem ittam,és sosem voltam nagy ívó. És minden más májértékem jó.De ez a kettő magasabb mint kellene. Pajzsmirigyem van,amiatt valószínű hogy befolyásolja kicsit,de sosem volt ilyen magas.És a májam mérete nem változott.
2018. máj. 29. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi adalékanyag van mindenben hogy attól is lehet. Minden xart megetetnek velünk. Bár velem nem mert én már nem eszek szinte semmi bolti dolgot. Vegyél Legalon 140 nevű gyógyszert. Recept nélkül adják. Kiváló gyógyszer az rendbevágja a májfunkciót.
2018. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg a beutaló orvossal?
2018. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!