Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy dolgoztad fel hogy...

Hogy dolgoztad fel hogy epilepszias vagy? Mennyire vagy tunetmentes? Megneheziti mindennapjaidat? Tudsz atlagos eletet elni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 16:48
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
0%
nem vagyok epilepsziás
2012. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Örülj neki, de logikus hogy azoktól kérdem akik azok! Köszi a választ!
2012. febr. 5. 17:14
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
én sem vagyok az, de van egy barátom, reggel este beveszi a piruláját és ennyi.nem is gondolkozik ezen :)
2012. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%
Asszony reggel 1, este 2 tabletta, és csókolom. Kb. ennyire zavarja.
2012. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos, hogy megfelelő vagyok erre, mert nekem viszonylag kevés nagy rohamom volt. Igyekszem viccet csinálni belőle, és nyíltan, könnyeden beszélni róla, mert erre az emberek általában kíváncsiak, és szeretik, ha tudok erről beszélni, és imponál nekik, hogy ennyire mindent kérdezhetnek tőlem róla. 22 éves vagyok, 19 éves korom óta tünetmentes. A dolgot az is könnyítette, hogy oszttársaim vagy barátaim előtt kb 1-1 nagy rohamom volt. Hát így.
2012. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ma 21.47 vagyok, Igen, tudok átlagos élete élni. Egyetemre járok, most elkezdtem kondizni, sokszor találkozom a barátaimmal. Megfelelő gyógyszerezéssel mindenki tünetmentessé tehető, én ebben hiszek.
2012. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van utolsó, párom is 28 éve tünetmente, szedi a gyógyszerét, semmiben nem akadályozza, szüléseknél sem volt gond, és úgy néz ki a lányok sem örökölték.
2012. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
22.03 vagyok. Örülök, jó ilyet olvasni. Gratulálok a gyerekekhez. Sok boldogságot.
2012. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Koszonom a valaszokat!

En most 27vagyok es kb 14-15 eve vagyok epis. 10 eve derult ki hogy mi is a bajom, azota szedem ugyanazt a gyogyszert. Nagyrohamom nem volt azota, viszont aura erzet az elofordult. Kb 10 eve kezdodott az is hogy nem nagyon merek elindulni magamba sehova se, mert feltem hogy rohamom lesz. Tunetmentes nem vagyok "csupan" nincs nagy rohamom.

Az utobbi idoben volt, hogy napi szinten orankent rosszul erzem magam. Ennek fo kivalto oka pl a feny (napfeny,ego tv) vagy a tomeg, vagy pl a bepanikolas ha nem otthon vagyok.

Voltam orvosnal 2hete, emelte az adagomat es talan azert erzem magamat sokkal rosszabbul. Meg nincs hozza szokva a szervezetem az adaghoz. Nektek mennyi ido kelletett a megfelelo adag beallitasahoz? Volt kiserletezes gyogyszer teren,?

El vagyok keseredve, mert igy nem tudok munkat vallalni, ha ramjon a rosszullet hihetetlenul gyenge leszek, le kell nehany percre fekudjek, kezemet szemem ele teve hogy lenyugodjak. A latasom homajossa valik, neha faj is a szemem.

Bizom benne hogy en is tunetmentes leszek es atlagos eletet elhetek csak jo lenne hogy minel hamarabb tortenne ez meg! Elegge kilatastalannak latom helyzetem es el is vagyok keseredve.

2012. febr. 7. 12:38
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
21:47 vagyok. 7 éves koromban volt először nagy rohamom. 13 éves koromban kezdtem gyógyszert szedni, Trileptalt. Majd felnőtt lettem, emiatt más orvoshoz kerültem. Pont ekkor indultak be újra a rohamok, volt, hogy napi 2 nagyot produkáltam. Sajnos az orvos nem volt a helyzet magaslatán. Convulexre próbált átállítani, ugyanúgy rohamoztam (ezt lehet kísérletezésnek tekinteni). Majd másik orvoshoz mentem. Ő állított be, semmi bajom nincs, semmiben nem más az életem, mint a nem epilepsziás barátaimé.
2012. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!