Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért csinálják ezt az orvosok...

Miért csinálják ezt az orvosok? Lent reszletesen

Figyelt kérdés

Bejottem mert elkezdett beverezni a borom alatt és háziorvos beutalt

És mondtam itt a kórházi orvosnak hogy elkezdtem kaparni és azóta már mindenhol van ahol eddig nem volt

Elküldtek vervetelre és negatív lett és most meg azt mondjak hogy biztos rendszeresen vernek

Szerintetek ezt azért mondjak hogy ne kelljen tovább keresgélniuk hogy mitől ‘rohad’ a lábam mert a vérvétel negatív lett és akkor már nem akarnak vele foglalkozni?



2018. jún. 7. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nincs pénze a kórháznak a további vizsgálatokra. Egyébként okozhatja valami gyógyszer is.
2018. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Hát igen! Jól szétbaltázták az egészségügyet, az biztos. Saját bőrömön is tapasztalom!
2018. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nem akarnak foglalkozni veled, csupán ez is lehetőség. Gondolj bele. A legtöbb bántalmazott nem beszél róla, tagadja, szégyenli, hogy bántanák, ezért kérdeznek. Szó sincs ilyenről, rendben, keresnek tovább.
2018. jún. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valószínű ha megvertek volna nem megyek be és mutogatom ,ezt az orvosnak is megmondtam
2018. jún. 14. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!