Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítene? Folytonos...

Valaki segítene? Folytonos hüvelygyulladásom van, és már nem tudom mit csináljak! Mi a teendő? Alul részletesen!

Figyelt kérdés
már évek folytonos hüvelyfertőzés/gyulladással küzdöm! orvosoktól már besokaltam, mert soha semmi nem segített amit felírtak, és évek óta ez megy! kipróbáltam már mindent, és itthon is probálkoztam, teafaolaj, natur joghurt, canesten kúp kenőcs...! a páromat is kezeltük, hogy ne legyen visszafertőzés, de akkor se semmi! a "folyásom" állaga: van amikor, mint a sperma, de túros is, és rettentően bűdös, és persze nagyon sok, ami jön! évek óta ez megy! 21 éves vagyok mégcsak, és már vagy 15 éves korom óta ez megy! még annyit, hátha beleszámít a tünetegyüttesbe, hogy a menzeszem, az nagyon sok, sok alatt azt értem, hogy én kb 2nap alatt elhasználok ob super plus tampont, és akkor tényleg tele van, mert már az átázás határán van, és általában fájdalmas is! kérlek titeket adjatok valami ötletet, hogy mit lehet tenni!?
2011. jún. 12. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
először is egy nagyon jó orvos kell neked,és egy teljes kivizsgálás.de probáltad már a cickafarkot?teát fözhetsz belölle,és mosakodhatsz is benne.az pont az ilyen bajokra van.
2011. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is küzdöttem hasonló problémával nagyon hosszú ideig, ugyanolyan panaszaim voltak, mint Neked. Sok időbe telt mire rájöttek az orvosok, hogy a fogamzásgátló szedése miatt volt sorozatos gyulladásom. Mióta abbahagytam (8 hónapja), tünetmentes vagyok, elmúlt minden gyulladás. Te nem szedsz véletlenül fogamzásgátlót?
2011. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a cickafarkfű tea tényleg jó. Én is használom.
2011. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már lassan két éve nem szedek fogamzásgátlót! a teát még nem probáltam, de akkor kiprobálom azt is! esetleg valami ötlet még! köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. jún. 12. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Keress fel egy szakembert,aki szakmailag/emberileg is jó,ő biztosan tud neked segíteni.Szívesen ajánlok priviben.

Addig cickfark/palásfű...

2011. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nekem is szokott lenni, bár ezek a hüvelykúpok általában hatnak. szerintem is vizsgáltasd ki magad, van a családodban cukorbeteg? mert igaz nem ez a fő tünete, de járhat ilyen tünetekkel is a cukorbetegség. Én pedig azt szeretném kérdezni, hogy írtad h sok mindent kipróbáltál már, és nem tudsz esetleg olyan tablettát nekem amivel viszont megelőzhető, valami "hüvelyflóra erősítőt"? mert jön a nyár, és tavaly is a strandon szedtem össze valamit.. köszi
2011. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok cukorbeteg! hát hüvelyflórára semmilyen gyógyszert nem kaptam, de szerintem nézz körül a neten, rengeteg készítmény van fenn, teák, kenőcsök, tabletták, kúpok! de esetleg a natur joghurt is a hüvelyflórára van, és az a legolcsóbb kezelés! hetente 3-4szer!
2011. jún. 13. 00:55
 8/9 A kérdező kommentje:
ha valaki tud még bármi ötletet, akkor azt szívesen fogadnám! köszönöm
2011. jún. 15. 08:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az hogy állandóan kaptál valami kúpot a fertőzésre tönkretette a hüvelyflórád ami nem bír helyreállni. Ha úgy érzed fertőzésed van most is vagyis megint akkor menj el először egy jó dokihoz aki megnézi milyen eredetű a fertőzés: gomba, baci stb. És csináltass egy tesztet hogy esetleg milyen baktérium áll mögötte mert lehet hogy nem a megfelelő kezeléseket kaptad rá eddig. Ha pedig a fertőzésed elmúlt vegyél Protexin Gynophilus hüvelykapszulát ami lactobacillusokat tartalmaz és a sérült flórát helyreállítja. Én már próbáltam tényleg hatékony. Ha pedig esetleg Betadine kúpot használtál vagy fogsz az után kötelező mert ez mindent kiöl a hüvelyedből, még a hasznos bacikat is. Nekem ugyanez volt a kálváriám de nekem mindig gomba okozta és volt hogy bacira kezeltek... De a teszt után minden rendben volt. Remélem tudtam segíteni.

2011. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!