Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mostanában nagyon fura lett,...

Mostanában nagyon fura lett, mit csináljak? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki a legjobbbaratom már vagy egy éve régebben beszéltünk mindennap de fel éve barátja van és kB 1 hónapja már nagyon fura ha nem keresem nem beszélünk viszont ha keresem akkor látom rajta hogy nagyon örül és erre várt már volt hogy két hétig nem kerestem vártam hogy ő keressen de ő sose keres csak akkor beszélünk ha én keresem. Tudom hogy én is nagyon hiányzok neki és mikor megkerdeztem h mi a baj csak annyit mondott hogy elvan havazva de szerintem ez nem au igazság. Szerintetek mi tevő legyek? Nagyon rossz ilyen egy oldaluan hogy mindig csak én keresem. Válaszokat előre is köszönöm! 16/f

2016. dec. 3. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
a baratjaval el van foglalva. te ptt leszel neki kesobb is es lehet a baratja se szereti, h mas fiukkal talalkozgat, meg ha regrol vagytok baratok is.
2016. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!