Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfekélyem lehet?

Gyomorfekélyem lehet?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdődött,a gyomrom néha szörnyen fáj.Ma voltam gasztroenterologián de jővőhéten lesz tükrözés.

Amit elmondtam az orvosnak ő azt mondta gyomorfekély valószinüleg.

Szóval van amikor úgy fáj egésznap hogy szinte alig birom a fájdalmat,van amikor meg egyáltalán nem.

Néha társul hozzá gyomorégés de az nem elviselhetetlen.Ezenkivül ami korábban nem volt rám jellemző hogy büfögök.

Nem csak étkezés után.Savlekötőt irt fel az orvos mai napon.

Tény:

Sajnos rengeteg stressz volt az életemben borzalmas élethelyzetem vagyok túl,nem drogozom,nem iszom alkohol,nem szedek antidepiket igy sajnos ennek ára van és “kikészültem”

15 kilot fogytam is enni tényleg csak muszájbol eszem.

Salvus vizet kezdtem el inni.

Ez jo lehet egyébként?


2018. jún. 8. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi kiegészitésnek hogy teljesen átfogó labort csináltak ahol tumormarkereket is néztek beleértve az emésztőszervek daganatait is.
2018. jún. 8. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszert a savlekötőt azt szedd rendesen! A Salvus víz nagyon jó, enyhe esetekben. Neked gondolom protonpumpa gátlót írtak fel. Kis kortyokban kamilla tea is jó hatású. Éjjelre nem írt fel a doki Venter granulátumot?
2018. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még nem biztos, hogy fekély, páromnak is ez volt. Nagyon fájt a gyomra, évente kétszer lebetegedett és fogyott 10 kilókat, amit alig bírt visszaszedni. Megtükrözték, de nem találtak fekélyt, gyomorfal gyulladás vagy valami ilyesmi volt a papírjára írva. Kb. egy évig szedett gyógyszereket, protonpumpagátlót, aztán abbahagyta, és azóta semmi baja. Hízott, normál súlyban van. Mondjuk hozzáteszem, hogy azóta rendes munkahelye van, ahol megbecsülik.

Szóval még az erős fájdalom sem feltétlenül jelent fekélyt, ne aggódj.

2018. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszókat,csak ezt irta fel az orvos,mást nem.
2018. jún. 9. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!