Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Menjek...

Mi lehet a bajom? Menjek ügyeletre vagy várjak hétfőig?

Figyelt kérdés

Hasmenéssel es gyomorfájdalommal, puffafással indult csütörtökön. Csütörtök estére jól éreztem magam, nem dietaztam, indiai ételt ettem, nem sokra rá ismét fajdalom, hasmenések. A közérzetem is rossz lett. Tegnap így hát elmentem a háziorvoshoz. Annyit mondott, hogy dietazzak.

Reggel kétszer ment a hasam, azóta nem, viszont köldök tájon fajdalmaim vannak, folyamatosan nyomást érzek, ez elviselhetető, viszont van hogy hirtelen bele nyilal és nagyon fáj. Puffadás is van.

Csak egy kis ropit ettem ma, de jobban fájni kezdett, nem nagyon merek azt sem.

Kamillateat iszok.

Sosem volt még ilyesmi velem és megijeszt ez a fajdalom, lehet valami komolyabb baj is?

Vírus vagy gyomor rontás nem egyszer volt már, azt hittem most is csak ennyi lesz, de ez most valahogy más.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2018. jún. 9. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Jobbulást kívánok!

Nem érdemes menni, nem tud semmit adni rá az orvos, bekkeld ki, jól csinálod.

Egy lehetséges magyarázat rá:

https://www.youtube.com/watch?v=0ESpWjyJTcQ

2018. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg valamilyen vírusos vagy bakteriális bélfertőzésed van.

Szedj probiotikumot (pl. Normaflore), tényleg szigorúan tartsd a diétát és igyál sok folyadékot (lehetőleg hideget, sőt, javasolni szokták ilyenkor pl. a kólát), csak ne egyszerre sokat, hanem inkább kortyokban.

Ha ezek mellett sem vagy jobban, akkor menj orvoshoz.

A köldöktáji fájdalom is teljesen normális ilyenkor. Én annyira begörcsöltem a gyomorszájam környékén 3 éve egy ilyen vírustól, hogy ki kellett hívni az ügyeletet. De semmi komoly bajom nem volt, csak szimpla vírus.

Jobbulást.

2018. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jún. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!