Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós kislányom belázasodott...

16 hós kislányom belázasodott ma reggelre (38,4) hétfőig elég a lázcsillapítás neki, vagy vigyem mindenképpen ügyeletre is?

Figyelt kérdés

Gondolom nem áll meg itt a hőmérséklete...hanem feljebb megy,hajlamos 40-41 fokos lázat is produkálni.


Pár hete írtam ide,akkoris belázasodott estére hirtelen (40 fokos) ,hányt 2 X (hasmenés nem volt),itthon nem tudtam levinni a lázát a lázcsillapítóval és a langyos fürdővel.Az ügyeleten kapott egy Algopyrin inj-ot ,utánna már nem is volt lázas,csak egy-két nap enyhe hőemelkedés.


Fülproblémás,többször voltak felszúrva a fülei,majd mindkettőbe grommetett tettek neki.


A legutóbbi láznál a körzetiorvos belenézett a fülébe és azt mondta ,hogy nem lát gyulladást,nem attól lázas.


Most ismét magában jelentkezett a láz,semmi más tünet nincsen.


FONTOS! a nagyobb testvére autoimmun beteg ,nála kb ennyi idős korban kezdődött ugyanilyen megmagyarázhatatlan belázasodások,hőemelkedések (aztán jött hozzá később egyéb tünet:izületi gyulladás,állandó szájnyálkahártyafekélyek),jelenleg is tartós betegnek számít,alig jár közösségbe.


Annyira félek,hogya kislánynál is kezdődik ugyanaz... :-(


2011. dec. 17. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel nálatok fenn áll a fülgyulladás, és az autoimmun betegség lehetősége is, szerintem menjetek orvoshoz, inkább ő mondja, hogy feleslegesen izgultál, és menjetek haza, mint hogy valami baj legyen, és később kapjon ellátást.
2011. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is mennék vele mielőbb orvoshoz! Nem várnék hétfőig!
2011. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!