Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelez ez a fájdalom?...

Mit jelez ez a fájdalom? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnap este tört rám ez a fajta hasi fájdalom, korábban még nem jelentkezett hasonló (vagy csak nagyon enyhén, és ezért nem rémlik). Nehezen tudnám behatárolni hogy pontosan hol is fájt, valahol a bordáim alatt középen, és balra ettől a ponttól, egy viszonylag nagy, legalább tenyérnyi felületen. De azért sem könnyű behatárolni mert szinte mindenhova sugárzott, még a hátamba is, volt hogy erősödött (lüktetett és szúrt), meg lentebb is, de az biztos hogy valahonnan innen indult ki, ezen a területen volt a legerősebb a fájdalom, ami mozgásra még fokozódott. Emellett szinte egész nap hányingerem volt, még most is az van, sokkal erősebben mint szokott lenni. (Mostanában szinte napi szintű a hányinger és étvágytalanság, olyan is van hogy éhes vagyok, de pár falat után olyan hányinger fog el hogy nem bírok több ételt lenyelni. Azt hittem az idegesség miatt van, de kezdek kételkedni benne.)

Mit csináljak, menjek vele orvoshoz? Vagy várjam meg hogy a hányingeren kívül más tünetem is legyen?



2018. jún. 13. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el, nyilván nem hétköznapi tünetekről van szó.
2018. jún. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem vakbélgyula de az orvos biztos jobban tudja. Természetesen sürgősen mejd dokihoz !!!!
2018. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de ez akár infarktus tünete is lehet, de az is lehet, hogy csak valami idegbecsípődés. A vakbélgyulladás jobb oldalon fáj.
2018. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A vakbél szerintem rosszabb lett volna, meg az tényleg a másik oldalon fájna.

18 vagyok és lány, nem tudom ez mennyit számít. A szívemmel eddig nem volt baj, csak a vérnyomásom meg szokott hülyéskedni meg általában magas a pulzusom, de más panaszom nem volt még vele, remélem nem is lesz.

2018. jún. 14. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!