Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 Napja be van dugulva a...

3 Napja be van dugulva a fülem. Mit csináljak, hogy kiduguljon?

Figyelt kérdés
3 Napja este szokásosan zuhanyozásnál kimostam a fülem,másnap reggelre bedugult. Orvoshoz csak jövőhéten tudok menni,vettem ezt a VAXOL fülsprayt,de nem segít.
2018. jún. 13. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
2 DB rágóval rágózz , 15 percenként cseréld , 2.ra kidugul .
2018. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmit. Menj fülészetre ott megoldják.

Nem fog kidugulni, s nincs házipraktika fülzsír ellen. Csak a szakszerű mosás segít az orvosnál.

2018. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet szárítani hajszárítóval. Elég hosszú ideig tart. Én már kipróbáltam, kb. 20-30 percig kell a füledbe fújni nem túl forró levegőt.
2018. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jajj, meg ne próbáld a levegőfújást, vagy egyéb piszkálást!

Tapasztalat, addig kísérleteztem míg átlyukasztottam a dobhártyám. Aztán hónapokig volt dugult a fülem, míg össze nem forrt, plusz antibiotikum, orrcsepp...


Hagyd békén a dugult füled, és menj mielőbb fülészetre ha nem akarod, hogy még rosszabb legyen a helyzet! Ott 5 perc alatt megoldják a gondod!

2018. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazad van négyes.

Egyébként ha csak víz miatt lenne bedugulva, az nem tart napokig.

2018. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fülzsír, a fülészeten kimossák.
2018. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már így. Van egy manőver, lehet füleszeten is mondják majd. Orrot befog, száját becsuk- és levegőt fúj. Persze nem tudod kifujni, mivel orrnyilás és száj is zárva van. Így a füled felé is elindul a levegő. Ha minden jól megy " kidugul". Lehet napjában többször ismételni. Orrcseppel is lehet próbálkozni, ha pl allergia miatt dugul be. Orrba befujni, lefeküdni a hátadra, forgatni a fejed, hogy hátul elcsorogjon a spray mindenhova. Ez akkor jó ha a fülkürtnél dagad be, és azért dugul el.
2018. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!