Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasnyálmirigy gyulladásom...

Hasnyálmirigy gyulladásom lehet a töltött káposztától?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este töltött káposztát ettem és aznap este csikart nagyon a hasam hashajtót vettem be mert nem tudtam Wc-zni és a székletem sárga és tegnap nagyon fáztam de már nem fájt a hasam egésznap ma viszont úgy fél egytől megint csikar most ülő helyzetben nem,de ha járkálok megint elkezd görcsölni az egész hasam.21/l

2018. jún. 18. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább eperoham lehet.
2018. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem az egész hasam csikar.
2018. jún. 18. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. De a hasnyálmirigy nem játék. Ha sérúl akkor az álatala termelt emésztőenzimek szépen elkezdik emészteni a szerveidet.
2018. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem az. Nekem volt hasnyálmirigy gyulladásom, elég durva. Olyankor nem csikar a gyomor, hanem inkább egy nagyon erőteljes gyomorszáj környéki fájdalom, ami kisugárzik a hátba is. Olyan szintű fájdalom, amitől még aludni is szinte lehetetlen, evés hatására pedig extrém módon erősödik.

Az elkövetkezendő napokban próbálj meg könnyű, de tápláló ételeket enni. Gyümölcsöt, joghurtot, zöldséglevest, sajtok közül inkább mozzarellát. Esetleg szedj több törzset tartalmazó probiotikumot.

Ha nem múlik el pár nap után sem, akkor érdemes elmenni ezzel orvoshoz.

2018. jún. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mára már teljesen elmúlt :)
2018. jún. 19. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuper. 😊
2018. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!