Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez betegség lenne, el kéne...

Ez betegség lenne, el kéne menni amiatt orvoshoz? Mi az oka?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje ( kb 1-2 éve) megfigyeltem hogy ha hirtelen felállok vagy reggel felkelek az ágyból besötétül minden szóval mint egy vakember olyan leszek de csak pár másodpercre úgy voltam vele hogy biztos csak azért mert hirtelen felálltam de mostanában olyan is voltak hogy amikor felálltam nem bírtam tartani magam majdnem összeestem és szintén homályosan és sötéten láttam volt olyan hogy feküdtem a szobámba aztán felálltam és szintén homályosan láttam és nem bírtam magam tartani hogy neki mentem a falnak és összeestem, de magamnal voltam szóval beszéltem anyaekhoz hogy nincs semmi baj stb ( elvileg a szemem fel volt akadva )

És ma megint ilyen történt csak most megkapaszkodtam a konyhapultba de szintén nem bírtam tartani magam és remegett a kezem . Azért nem találtam annyira furcsának mert csak 5mp-ig tart kb és utána nincs semmi bajom mintha mi sem történt volna.

Szóval szerintetek ez minek az oka ?



2018. jún. 28. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony a vernyomasod
2018. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lemegy a vérnyomásod. Nem kell hirtelen felülni vagy felállni. (Én nem is tudnék.) Kutya bajod.
2018. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok emberrel előfordul. Ortostaticus hypotensio a becsületes neve.
2018. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat/segítséget 😊😀
2018. jún. 28. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt azért nem mondanám, hogy kutya bajod.

A kutyáknak nincs ilyen bajuk.

Komolyra fordítva a szót: nagy önbecsapás normálisnak tekinteni azt, ha az ember nem bír üzemzavar nélkül fölállni. Javítani kellene a vérkeringető rendszeredet.

Rendszeres intenzív mozgás, jóga. (hetente legalább háromszor)

2018. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!