Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lagyekserv vagy esetleg...

Lagyekserv vagy esetleg izomhuzodas?

Figyelt kérdés

Probalom rovidre fogni: 3 hete a jobb oldali herem elkezdett fajni. Nem is pont a herem, inkabb felette. Ez a fajdalom 3-4 nap utan elmult, majd az agyekomnal kezdtem el erezni egyfajta diszkomfort erzest, ami hosszan tarto allas, mozgasnal (vendeglatasban dolgozok) atmegy fajdalomba. Na nem elviselhetetlen fajdalomba de azert annyit erzek, hogy valami nincs rendben. Feszites, alhasi fajdalom es agyekfajdalom a panaszaim ilyenkor. Ha leulok vagy lefekszem ezek elmulnak. Servre gyanakodtam, elmentem orvoshoz, illetve bementem vele a korhazba is. Ott nem tapintottak ki servet (valoban nincs is kituremkedo resz). Kohoges teszt megvolt mindenhol, a heremet is megvizsgaltak, rendben volt. Vervetel, pisi teszt rendben volt. Nem fertozes. Most varok ultrahang idopontra talan ott kiderul, viszont addig is teljesen megol az ideg, hogy mi lehet ez a baj. Annyit erzek kintrol, hogy azon az oldalon az agyeki nyirokcsomom meg van duzzadva. Londonban elek, nem igazan bizom az itteni orvosokban, szoval lehet hazautazok csak azert, hogy otthon is megvizsgaljanak. Felre ertes ne essek, az itteni orvosok is orvosok, szaktudassal rendelkeznek, iskolat vegeztek stb.. csak a tomenytelen mennyisegu paciens vegett ugy erzem, hogy probalnak “gyorsan atfutni rajtam” es nem vesznek komolyan. Addig is esetleg tudnatok tanacsot adni? Vagy valamilyen tampontot.. a korhazban pl. azt mondtak izomhuzodas is lehet... (ketlem)

Rendszeresen jarok, illetve jartam eddig legalabbis, konditerembe, nagy sulyok, stb..


28/F


2018. jún. 29. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én hasonló panasszal jutottam el a sürgősségire, kb 2 hete. Már mindent beképzeltem magamnak addigra ( hererák és társai) Nagyon tisztességesen kivizsgáltak. Sorolom:

Prosztata, vesék, katéterrel megnézték a vizeletet, hasi uh, röntgen.

Végül kaptam 2 adag infúziót. Nos, mivel a katéter még bennem volt, a felesleges folyadéknak odalent kellett volna távoznia. De nem jött egy csöpp sem. Végül is ezért azt állapította meg a vizsgálatot végző orvos, hogy ki voltam száradva, és ez okozta az iszonyú rosszullétet. A lényeg a lényeg: mióta megiszom a kellő mennyiségű folyadékot ( én csak vizet iszok), minden fájdalmam eltűnt. A szó szoros értelmébe! Here, vese, combizom, térdfájdalom, lábszárfájdalom. Mintha kicseréltek volna. Kérdezzél, ha még van kérdésed

2018. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!