Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Asztma terhesség alatt?...

Asztma terhesség alatt? Csökkentett adagolás.. Rosszullét.

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Szeret Nem segítségeteket kérni,igazából babát várok és asztmás vagyok

Éjszakát nem alszom á normálisan sokat fulladok és már nem tudok mit csináljak...... Azt mondta a doktorom ennek nem tudnánk mitcsinalni ....De én ezt nem hiszem el , pint a doktorom mondtam hogy ha én nem kapok levegőt a baba se , felek higy valami baj történe a babával...... Esetleg valakinek valami ötlet?? Van hogy úgy ébredtek fel éjszaka hogy alig kapok levegőt


2018. júl. 10. 01:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez esetben én nagyon mérlegelném, akarok-e szülni, és ki tudom-e hordani anélkül, hogy megfulladnék félúton.


Az asztma NEM játék, és a gyógyszert sem évletlen akkora dózisban adják, amekkorában és eltérni nagyon nem ajánlott.


Nagynéném asztmás, ő konkrétan majdnem belehalt a szülésbe, mert a nagyon okos orvosa engedte hüvelyi úton a gyereket, nagynéném meg befulladt kitolás alatt.

2018. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!