Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a teendő ha permetszeres...

Mi a teendő ha permetszeres gyümölcsöt fogyasztottak?

Figyelt kérdés
Egy órája fogyasztottam el 4barackot és ugyanannyi szilvát de 2órával ezelőtt volt permetezés valami szerrel mi lehet a következménye?Ittam tejet azt mondják az jó rá
2018. júl. 16. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudni kellene mi volt a szer. Direktben azokat a gyümölcsöket fújták, vagy csak véletlenül került rájuk. Ki permetezett, milyen növényt?
2018. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Ha érésben vannak a gyümölcsök, (gondolom mivel megetted őket) akkor nem szokták közvetlenül permetezni őket. Tehát csak véletlenül kerülhetett rájuk szer(elvileg). Így azért kisebb a koncentráció. A permetezés időpontja arra utal, hogy esetleg rovarirtót használtak, ami viszont rossz hír, mivel azok a veszélyesebb szerek közé tartoznak. Ha bármilyen tüneted van menj orvoshoz. Remélem jól vagy.
2018. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm jól vagyok.Semmi tünetet nem észleltelm.Nem tudom milyen szerrel peretezte de érettek a barackok tudom ilyenkor nem permeteznek de ez különleges ember😁
2018. júl. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!