Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a gyomrom már 3ik napja...

Fáj a gyomrom már 3ik napja ez miért van? 16L

Figyelt kérdés

Előtte sosem fajt a gyomrom idén párszor égett a gyomrom semmi komoly elmúlt.

De tegnap előtt óta fáj rendesen a gyomrom, tegnap előtt és tegnap nagyon tele ettem magamat az igaz és nem éreztem jól magam és vettem be durcolaxot mert szekrekedeses vagyok alapból is.

Időnként be veszem ha nincs természetesen és ha már zavar kb 4 napja

Már pár hónapja direkt iszok 2az1ben kávét mert finom meg reggel nem eszek és tőle volt régen de már ettől sincs.

Nem edzek már 1 éve de akarok menni és valami diétát mert nem érzem jól magam a bőrömben (177/65kg vagyok) régebben 70 voltam de valahogy lement 5 az évek során.

Meg a reggeli kávé után elkezdett fajni ma, tegnap este megittam 3litwr hideg vizet és jobb lett és jól is esett bár minden nap megiszok ennyit csak nem jéghideget hanem ilyen szoba hőmérsékletűt vagy picit hideget

Valami javaslat? Anya ápolónő de nem akar tudomást venni róla és tegnap bevettem egy pantoprazolt vagy mit se semmi a viz segített

Néha ha fel állok nagyon faj de ha ülök nem



2018. júl. 21. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak itt bajok, úgy szeded a gyógyszereket mint más a cukrot. Mi lesz később? Égett a gyomrom, semmi komoly, elmúlt. Te orvos is vagy? Ezek után mit tanácsoljunk?
2018. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak kérdeztem

Évente max 6-7x veszek be

Nem mindig

Iskola időben mindig van szeklet szóval

2018. júl. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!