Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már annyira ki vagyok, estére,...

Már annyira ki vagyok, estére, hogy fejfájás csillapítóval alszok, anélkül nem is tudok már aludni. Az olyan mintha kiütne.22/F Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

2018. júl. 24. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszerfüggőségen kívül? Nem. Esetleg mérgezés, túladagolás, májkárosodás, stb...


Ha testi problémád van, keress fel orvost hogy kezeljék, vagy adjanak rá gyógyszert. Ha lelki, akkor pszichológus, ha már mentális akkor pszichiáter sem árthat.

2018. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minél előbb próbáld meg kezelni a problémádat. Egy idő után nem fognak hatni a fájdalomcsillapítók, ezen kívül többtől is gyomorfekély alakulhat ki, vagy a májadat, vesédet tönkreteszi.
2018. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet melegtől
2018. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Nem kellene hozzászokni! Egyre több probléma adódhat a hozzászokásból. Szerintem a háziorvosoddal beszéld meg inkább a gondodat.
2018. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!