Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetséges az, hogy...

Mitől lehetséges az, hogy evés illetve cukrosabb üdítő után hányingert érzek?

Figyelt kérdés

Pontosan arra értem, hogy ha eszek mennyiségtől függően(vagy iszok-gondolok üdítőkre vagy kávéra) akkor nagyon erős hányinger érzetem van(persze nem jön semmi de közel járok hozzá).Reggelente jelentkezik ez főleg,de sokszor napközben is.Gyomrommal lenne gond vagy vmi betegségben szenvedek?

19/F



2018. júl. 25. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyomorsav túltengésed van,amire a cukros üdítő és a kávé is rossz hatással van.
2018. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cukorbetegseg jele is lehet.
2018. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kávétól a koffein miatt lehetsz rosszul. Sok cukros üdítőben is van koffein, mint a coca-cola/pepsi, mountain dew, vagy a különböző jeges teák (icetea, lipton, janatea, nestea) és ne felejtsd el, a teában sokkal több koffein van, mint a kávéban (tea 2-5%, kávé 1-1,5%). Illetve ott vannak az energiaitalok is.

Nekem is pár hónapja ugyan ez a problémám volt, reggel felkeltem, megittam a reggeli teát vagy kávét, ettem pár falatot, és jött a hányinger. Aztán a neten olvastam, hogy a koffein okozza. De napközben is előfordult, csak akkor ritkábban ittam koffeines italt és nem is volt olyan intenzív, de reggel, az borzalmas volt. Szerintem ugyan ez a bajod lehet!

2018. júl. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel például nem ettem és nem fogyasztottam semmit és úgy is jelentkezett a hányinger.
2018. júl. 26. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!