Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka ennek a...

Tímea *-* kérdése:

Mi lehet az oka ennek a gerincfajasnak? Tudtok ajanlani normalis orvost, nem horribilis aron?

Figyelt kérdés
Kb negy eve elutott egy auto ( nem brutalisan de jokorat lokott rajtam es a keresztezodes kozepebe kerultem es bevertem a hatamat azota faj a hatam) meg sem tudom hanyazor voltam korhazban orvosnal azota vele ( hozzatennem hogy akkor azonnal labra alltam es latszolag nem volt bajom de kb egy ora mulva mikor mar lement az adrenalinszintem ereztem h szetmegy a gerincem ) azota szinte mindennap faj a gerincem szur es egy ideje mar zsibbadnak a labaim is es sugarzik bennuk a fajdalom ( regen volt eltorve a kulcscsontom es amikor az a fajdalom sugarzott az a nyakamba es a vallamba az hasonlitott erre a fajdalomra) sokszor faj a derekam is es a nyakam is. Nagyon sokszor megrontgeneztek, de azt mondtak minden alkalommal hogy semmi baja a hatamnak. Ilyenkor mit lehet tenni? Egy ismerosom aki edzo azt mondta lehet hogy Mri vizsgalatra kene mennem de oda nem utalgat be akarkit egy orvos sem. Mit csinaljak?
2018. júl. 27. 01:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenkepp menj el ilyenhez de lehet csontkovacs kene vagy nem is tudom ortoped..ez sulyosnak tunik
2018. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!