Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek is bevált a Human...

Nektek is bevált a Human Elektrolyt? 16/F

Figyelt kérdés

Sajnos 3 napja benyeltem valamit. Az első nap csak gyengének éreztem magam viszont a második nap már hánytam is és ment a hasam. És eléggé gyengének éreztem magam. Tudni kell rólam, hogy az epém kicsit lassabban működik az átlagosnál és a vezetékben van egy kis görbület. Ez a tanév során is többször okozott számomra kellemetlen tüneteket csak epehajtó teát szedtem 1,5 hétig amitől utánna nagyon jól voltam és most is elkezdtem szedni. Ma szerencsére hányni nem hánytam csak a hasam ment. Sokáig enni sem bírtam ma nehezen lenyeltem egy piritóst. Nagyon gyenge voltam. Sajnos a házi orvosunk nyaral de ő se tanácsolta, hogy menjünk kórházba. Édesanyámnak van egy kineziológus ismerőse aki nagyon alternatív és rengeteg tapasztalata van, mert a bali , thai, kínai gyógymódot tanulmányozta úgy, hogy jártis ezekben az országokban, és főnővér is volt. Ő ajánlotta a Human electrolytot, mert a mai tüneteim Kalium hiányra utalnak. Magas vérnyomás, sok alvás utáni gyengeség, bágyadtság, kiszáradás. És ezt iszogatom kortyonként csak, mert nagyon rossz az íze. És édesanyám aki amúgy fogorvos adott nekem egy kálium tablettát. Másnak is volt hasonló betegsége és tünete? Nektek is hatásos volt ez a dolog? Kb mennyi idő míg jobban leszek?

Egyébként anyukám és mindenki azt tanácsolta, hogy ne menjünk kórházba, mert csak még jobban elkapnék valamit és a környékünkön lévő magánkórházban nincs gyerekosztály vagy olyan részleg ahol tudnának velem valamit kezdeni. Valószínűleg a kiváltó ok az lehet, hogy nagyi sütőtt fánkot ami nagyon zsíros volt és hidegen is nagyon ettem, vagy valami vírust elkaptam.



2018. júl. 27. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy te egy kicsit hipohonder? Így elsőre egy eléggé anyámasszony katonája lehetsz aki mindent elhisz amit mondanak neki, és egyből kapkodja a gyógyszereket. Anyád ismerőse bemondásra tudja hogy mi a bajod? Ha annyira tapasztalt miért nem tudja megmondani mikor leszel jobban?
2018. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De kissé hipohonder vagyok, elmondta mikor fog hatni csak tapasztalatokat is szeretnék hallani.
2018. júl. 27. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!