Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a betegség?

Mi lehet ez a betegség?

Figyelt kérdés

3. hete vagyok rosszul, hirtelen szerűen kezdődött.


Tüneteim:

Fejfájás (gyakran tarkónál), de körbe az egész fejem, szédülés,émelygés, hányinger, gyengeség, fáradékonyság, enyhe remegés időnként, nyakfájás


(pl emelés, cipekedésre, szex után rosszul vagyok nem mindig, de gyakran, ezek enyhülnek 40 perc múlva)


3 hét alatt rengeteg vizsgálat volt:

-natív koponya ct

-vérkép

-ekg

-neurógiai vizsgálat

-szemészeti vizsgálat

-fül-orr gégészeti vizsgálat

-kontrasztos koponya ct

-nyaki erek ultrahangos vizsgálata

-csontkovács szedte fel a letapadt izmaim, kb 15 percig jobban voltam, utána ugyanúgy mint azelőtt


Ezek mind negatívak, sehol nincsen eltérés.


A panaszaim továbbra is vannak, multivitamint szedek, vérnyomást mérek naponta 5ször (mindig normális ez is), magnéziumot szedek még.


21 éves fiú vagyok.


Segítsen kérem aki tud, bármi javaslatot, lehetőséget, hálás lennék, mert egyre jobban elkeseredek h nem tudják mi bajom.



2018. júl. 28. 18:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, fél évig..a fülem is zúgott mellé.

A torokmandulámmal volt gond, illetve később kiderült, hogy Hashimotos vagyok.

Bármi lehet, de azért az megnyugtató, hogy ennyi vizsgálat mind negatív lett..megmaradsz! :)

2018. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
+ akár fybromialgia is lehet
2018. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Meg közben ilyen banális okok is eszembe jutottak, mint pl. hisztamin intolerancia vagy gluténérzékenység, reflux. (Nekem ezek is vannak, bár utóbbi kettő sokszor jár együtt a Hashimotoval)
2018. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Merre menjek tovább vagy mivel próbálkozzak még?

úgy vagyok vele hogy a végére kell járni, mert 21 évesen ez nem normális. Főleg hogy lassan 4 hete folyamatosan tart.


Tervezek még: Lyme kór tesztet, nemi betegségek szűrést, nagy labort, nyaki röntgent

2018. júl. 28. 19:12
 5/26 A kérdező kommentje:
Egy sok mindenre kiterjedő allergiatesztem is lesz ha összejön...
2018. júl. 28. 19:13
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress fel egy jó belgyógyászt (magánt, ha lehet), aki meg tudja mondani, hogy melyik vizsgálattal lenne érdemes folytatni. :) (A koponya ctn szerintem a nyak egy része is látszik amúgy, és szóltak volna, ha gond van, de persze nézesd meg azért UH-val is, az a tuti.)

Tudom, mit érzel egyébként..én 26 vagyok és kb. 1 évig nem tudták, mi bajom van. Már a legrosszabbra gondoltam, mert a nyaki nyirokcsomóim gyakran megduzzadtak, szédültem, fogytam, lázas voltam, zsibbadtak a végtagjaim, stb..aztán nagy nehezen kiderült, hogy a glutén+a stressz+a pajzsmirigyem tették a dolgukat és együttes erővel megtámadtak. :D Nekem mondjuk CT-m pont nem volt (nem tartották indokoltnak), de még vastagbéltükrözésre is mennem kellett, mert a belem is begyulladt.

Aztán szedtem rá gyógyszert (bár először pont az ellentéteset kaptam, félrekezeltek), kb. fél év alatt pedig spontán helyreálltam és jó ideje nem is kell szednem semmit. :) (csak ha újra visszaesnék)

2018. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A nyári melegben könnyedén lehet huzatot kapni. Az erre érzékenyebbeknek kirívó tünetekkel. Három hónapig szenvedtem vele, mire építettem magamnak egy lámpát, amivel infra besugárzást végeztem. De még mindig nem merek olyan helyre bemenni, ahol légkondi működik. Infralámpát már régóta használok hasi és derékfájdalmak kezelésére, de a nyakamnak az nem használt. Mert a sugárzók széles szögben vetítik sugaraikat, és ha olyan közel tartom, hogy a nyakcsigolyákig hatoljon, már égeti a bőrömet. Ezért építettem egyet reflektor izzókból. Ezzel egy pontra tudom irányítani, és mindössze tíz wattos, tehát nem égeti a bőrt. A nyakban el kell találni azt az inat amelyik megfázott, és felvezeti a fájdalmat a fej tetejéig. Ha ez sikerül, 20 perc besugárzás teljesen megszünteti a főfájást.
2018. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Utolsó: igen, a légkondi nagyon alattomos tud lenni, nekem is attól gyulladt be a mandulám+fél fejem, attól ,,durrant be" minden.
2018. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nyaki csigolyáid nézesd meg, attól lehet fejfájás és szédülés is. Ne gépezz, telefonozz lehajtott fejjel.
2018. júl. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek hasznosakat irtatok 😁

Jovo heten lesz lyme kor tesztem meg ha minden igaz nagy allergia teszt es pajzsmirigy vizsgalat meg nemi betegsegek szures

2018. júl. 29. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!