Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a betegség?

Mi lehet ez a betegség?

Figyelt kérdés

3. hete vagyok rosszul, hirtelen szerűen kezdődött.


Tüneteim:

Fejfájás (gyakran tarkónál), de körbe az egész fejem, szédülés,émelygés, hányinger, gyengeség, fáradékonyság, enyhe remegés időnként, nyakfájás


(pl emelés, cipekedésre, szex után rosszul vagyok nem mindig, de gyakran, ezek enyhülnek 40 perc múlva)


3 hét alatt rengeteg vizsgálat volt:

-natív koponya ct

-vérkép

-ekg

-neurógiai vizsgálat

-szemészeti vizsgálat

-fül-orr gégészeti vizsgálat

-kontrasztos koponya ct

-nyaki erek ultrahangos vizsgálata

-csontkovács szedte fel a letapadt izmaim, kb 15 percig jobban voltam, utána ugyanúgy mint azelőtt


Ezek mind negatívak, sehol nincsen eltérés.


A panaszaim továbbra is vannak, multivitamint szedek, vérnyomást mérek naponta 5ször (mindig normális ez is), magnéziumot szedek még.


21 éves fiú vagyok.


Segítsen kérem aki tud, bármi javaslatot, lehetőséget, hálás lennék, mert egyre jobban elkeseredek h nem tudják mi bajom.



2018. júl. 28. 18:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Bizom a legjobbakban, igazan idoszeru lenne h elmuljon
2018. júl. 29. 18:42
 12/26 anonim ***** válasza:

Sok sikert, majd írd meg, hogy mi lett a sztori vége! :)

(Remélem, hogy valami egyszerű oka van..szerintem már kiderült volna, ha durva dologról lenne szó.)

2018. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Azóta volt vérből:

Lyme kór vizsgálat, pajzsmirigy, hasnyálmirigy, glutén, hisztamin-> Az összes normális tartományban van és negatív


Nyaki gerinc MR-en is voltam ott is minden oké, azt mondta a főorvosnő hogy "nincsen semmi bajom, a lapra is úgy kellett keresgélni hogy egyáltalában valamit lehessen ráírni" minimális porcdeneratió amit írtak de azt mondták ez mindenkinek van es annyira minimális hogy kizárt hogy bármi tünetet okozzon.


Voltam masszázson is és ilyen hipnotizálásos szakembernél aki energiákkal dolgozott... egyik sem javított semmit sajnos...


háziorvos szerint pszichés az egész, és pszichiátert/pszichológust javasolt, meg napi 2x1 Frontint... Péntekre van pszichológusnál időpontom, meg sajnos vissza kell a munkába is menjek, mert 5. hete táppénzen vagyok.


a panaszaim azóta is vannak, mintha még rosszabbodnának is... szédülök, kóválygok, hányiger, gyengeség, mozgásra rosszabb, égő érzés van a fejemben folyamatosan...


Valakinek bármi javaslata? Tényleg lehet hogy ez az egész pszichés? Segítsetek kérlek, mert már nem tudom kitől kérjek segítséget..

2018. aug. 8. 12:00
 14/26 anonim ***** válasza:
A férjemnek is hasonló tüntetei voltak, hányinger nélkül. Neki melkasi szorító fájdalma is jelentkezett. A Magnézium mellé ajánlanám a Milgammát 2×1-et. Nem tudom attól -e, de a férjemnek fokozatosan megszűntek a panaszai. Vérnyomás mennyi?
2018. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, megprobalom a milgammat is, vesziteni nem veszitek vele..


A vernyomasom normalis: 118/68/87 (most mertem)


A ferjednek meddig tartott ez az egesz? Es hogyan kezdodott? Arra gondolok hogy hirtelenszeruen jelentkeztek nala ezek?

2018. aug. 8. 16:58
 16/26 anonim ***** válasza:
A férjemnek édesanyja halála után 2 héttel jelentkezett és kb két hónapig tartott. Plusz munkahelyi stressz is érte. Nem tudjuk az okát, vizsgálatok negatívak, kivéve terheléses EKG. Viszont minden apró terhelésre felmegy a vérnyomása.
2018. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hányingerre még nagyon jó a B6 vitamin. / nem a Magne B6, hanem a sima/
2018. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, sajnalom h ugy alakult, de jo hogy mar megszunt.


Terheléses ekg-m meg nem volt esetleg azt lehetne meg, ott derult ki hogy felugrik a vernyomasa?


Tenyleg bem tudok mar mit kitalalni, kb. Az orvosok mar hulyenek neznek, es flegmaznak, nem mondanak kb semmi hasznosat. Penteken megyek pszichologushoz meg a haziorvos mondta a frontint 2x1 et szedek, de az itthoniak javaslatara csak 2x1 felet veszek be.. bizom benne h akkor a pszichologus segiteni fog.. csak kozben a munkaba is muszaj lesz visszamennem jovohettol amit nem tudom hogyan birok igy majd

2018. aug. 8. 21:29
 19/26 anonim ***** válasza:
Igen, nála a terheléses EKG mutatta ki. Oda viszont háziorvos nem tud beutalót adni, csak belgyógyász szakorvos utalhat. Kivéve persze ha magánúton csináltatod, az gyorsabb is.
2018. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Ne irtam egy ideje. Gondoltam leirom, hogy mi a helyzet az üggyel kapcsolatban.


A rosszullet 3 honapja azota is folyamatosan van.. fel kellett mondanom a munkahelyemen is mert egyszeruen nem.birtam tovabb... azota mar meg rosszabb minden. Folyamatosan:

- fáj a fejem, szédülök, hanyingerem van

- gyengeseg, kimerultseg, faradekonysag ingerlekenyseg

- utobbi idoben a terdeim meg a ket csuklom faj minden nap, nagyon nyilal, remegnek a kezeim, volt h irni alig tudtam annyira

-fajnaka csontjaim ( a sipcsontjaim, nyilalnak)

-faj a hasam egyfolytaban, olykor nagyln benyilal, ossze vissza szurkal

-szekletem mindig veres( de ez attol van h volt egy aranyer mutetem 15 evesen.. es elronottak ha kemenyebb a szekletem mindig verzik, csak persze minden szekelesnel faj..)

-nyakam is fáj


Időközben elhagytam a Scippat es a Frontint mivel nagyon rosszul voltam es azt mondtak ezektol igy azokat mar nem szedem..


Jarok gyogymasszorhoz de igauabol semmit nem er azt erzem, szerinte attol van hogy a nyaki mr ben amit lattak:


Nyaki lordosis kiegyenesedett, minimalis porcdegenracio.

Ahol ezt csinaltattam ott azt mondta a leletetező főorvosnő hogy ez nem okozhat ilyeneket, es soakig nezegette mire egyaltalan ra tudott valamit irni a leletre...

Érdekes a gyogymasszor azt allitja ettol van, neten is olvastam es habar keves de van aki ezt allitja h ettol lehet iylen... de megoldas nem.igauan van a gyogymasszazson kivul amit ugyebar csinalok...


Kérem aki bármit tud segitsen nekem... nagyon el vagyok keseredve, nem merek mar emberek koze menni, rettegek h meghalok, öngyilkossági gondolatok naponta elojonnek..


Autoban ulve felerosodnek ezek a tunetek egy apro kanyartol is ugy erzem h mentem hanyni fogok, eg az egesz fejem.. szedules , melegsegerzet


Pszichoterapeurahoz is jarok hetente de sajnos meg nem erzem h barmit segitett volna.


Amiota ez van, mindenkit kikeszitettem magam korul, azt mondjak h őrult vagyok, nem hisznek nekem, azt hiszik ezeket csak kitalalom mar a hozzatartozoim is nehezn viselnek el ugy erzem.. tobb mint fel millio elment a gyogyszerekre, kencekre, vizsgalatokra terapiakra mind eredmenytelenul...


Konkretan amit a munkaban megkerestem majdnem masfel ev alatt abbol elek es vizsgaltatom magam.


Munkahelyet egyszeruen nem merek keresni ilyen allapotban, keptelen vagyom barmire.. munaknelkulire sem merek akarok elmenni mert ott meg attol felek h kuldozgetnek ossze vissza ami megintcsak nem jo...


Köszönöm annak aki elolvassa, kerem aki tud segitsen

2018. okt. 3. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!