Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a betegség?

Mi lehet ez a betegség?

Figyelt kérdés

3. hete vagyok rosszul, hirtelen szerűen kezdődött.


Tüneteim:

Fejfájás (gyakran tarkónál), de körbe az egész fejem, szédülés,émelygés, hányinger, gyengeség, fáradékonyság, enyhe remegés időnként, nyakfájás


(pl emelés, cipekedésre, szex után rosszul vagyok nem mindig, de gyakran, ezek enyhülnek 40 perc múlva)


3 hét alatt rengeteg vizsgálat volt:

-natív koponya ct

-vérkép

-ekg

-neurógiai vizsgálat

-szemészeti vizsgálat

-fül-orr gégészeti vizsgálat

-kontrasztos koponya ct

-nyaki erek ultrahangos vizsgálata

-csontkovács szedte fel a letapadt izmaim, kb 15 percig jobban voltam, utána ugyanúgy mint azelőtt


Ezek mind negatívak, sehol nincsen eltérés.


A panaszaim továbbra is vannak, multivitamint szedek, vérnyomást mérek naponta 5ször (mindig normális ez is), magnéziumot szedek még.


21 éves fiú vagyok.


Segítsen kérem aki tud, bármi javaslatot, lehetőséget, hálás lennék, mert egyre jobban elkeseredek h nem tudják mi bajom.



2018. júl. 28. 18:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy oka van mindennek. A szervezetben az apró(orvosilag nem észlelhető) elváltozások halmaza.50 évig küszködtem ezekkel amiket most leírtál. 5 éve lettem normális. Ha megkeresel privátban elmondom, hogy nekem mi segített.
2018. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, elküldtem a privátot.


Barki aki tud meg valamit ami segithet kerem irjon nekem!


Koszonom

2018. okt. 5. 00:19
 23/26 A kérdező kommentje:
Ma megint csinaltattam egy verkepet
2018. okt. 5. 17:29
 24/26 A kérdező kommentje:

De minden normalis ez mar nevetseges... es elkeserito, mar ott tartok h annak orulnek ha talalnanak valamit..


Meg azt nem irtam h az utobbi idoben sok sulyt szedtem fel, 8-10 kilot biztosan, eddig is volt rajtam azert sulyfelesleg de most mar nagyon durva.. azert van mert nem.mozgok szinte semmit, nem merek semerre elmenni mert mar attol is rosszul vagyok ha setalok 2 percet, vagy barmifele mozgast vegzek, azonnal fokozza a folyamatos rosszulletet.

Magasságom: 194 cm,

Súlyom: 115 kg

2018. okt. 5. 17:35
 25/26 anonim ***** válasza:

A súlyfelesleg leküzdéséhez meg kell ismerni, hogy nem a megevett zsír hizlal. Hanem a zsírszövetekbe zárt olyan agyagok amiket a szervezet nem képes hasznosítani, úgymond nem ismer fel. Ha ilyen anyagok vannak a szervezetben akkor a szervezet minden létező anyagból zsírszövetet épít.

Ezek az anyagok az iparban gyártott ízfokozók, színezékek, tartósítószerek, stb. és a "mű"

Ne haragudj a késésért, válaszoltam privátban is.

2018. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szia! Itt vagy még? Kiderült mi okozta?
2020. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!