Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbélrák 30 évesen,...

Vastagbélrák 30 évesen, elképzelhető?

Figyelt kérdés
Kb fél éve lettem figyelmes arra, hogy gyakran nagyon sötét, szurokszerű és édeskés szagú a székletem. A székelési ingerem rendszertelen. Van, amikor úgy sem tudok wc-zni, ha van inger. Előfordul, hogy az ujjaimat kell használnom, hogy kijöjjön valami. A hasam is fáj időnként. Utánanéztem és a tünetek alapján nagyon súlyos is lehet az állapotom. Akár vastagbélrák tünetei is lehetnek ezek, igaz csak 30 éves vagyok. De olvastam, hogy egyre fiatalabb korban is előfordul. Most annyira ideges vagyok, hogy azt se tudom mit csináljak. Jövő szerdára van időpontom, de az is csak egy konzultáció lesz. Azt mondták, hogy ha az derül ki, hogy szükséges pl egy vastagbéltükrözés, az még vagy másfél hónap a konzultáció után. Napok óta megőrülök az idegességtől. Szerintem jövő szerdáig se bírom ki ezt a bizonytalanságot, nemhogy egy hónapig. Volt már valakinek hasonló tünete?

2018. aug. 1. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább helytelenül táplálkozhatsz, 30 évesen nem hinném hogy vastagbélrákod lenne, nagyon lassan fejlődik ki.
2018. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elmész háziorvosodhoz kérsz egy vizsgálatot erre, annyi a dolgod hogy székletmintát majd bekell vinni.


Mellesleg internetről sose próbáld diagnosztizálni magad. esetleg ha van egy meglévő bizonyított betegséged annak utána lehet nézni de találgatással csak megijeszted magad

2018. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!