Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa 10mg írták fel az...

Scippa 10mg írták fel az orvos azt mondta este vegyem be De azt olvastam . Hogy az anti depiket reggel kellene bevenni a leírásban sem szerepel Mia tapasztalat? Mikor hat jobban? Szorongásra enyhe depire irtak

Figyelt kérdés

#pánik #Szorongásra
2018. jún. 11. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Reggel szokták az SSRI szereket bevenni. Vedd be este, ha a doki így javasolja.
2018. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni, neked hogy jobb!
2018. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez ügyben kizárólag az orvosodra hallgass.
2018. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én reggel vettem be.
2018. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Először is le kéne ülni, és át kéne gondolni a dolgokat. Mozogsz eleget? Teszel azért, hogy jobb életed legyen? Ha nem, akkor megvan az első lépés:


1. gyógyszer le (minden antidepi gyógyszer egy nagy kamu)


2. elkezdesz edzeni, futni, evezni, tornázni, súlyzózni, mászni, úszni, bármit csak legyne benne rendszer.


3. jelentkezel egy képzésre ha nincs szakmád, újraérettségizel ha nincs diplomád, munkát váltasz ha szar helyen vagy.



Ennyi. És nem kell antidepi. SENKI nem oldja meg a problémáidat helyetted. És senki sem fog megdicsérni azért, mert megoldottad a világ legnehezebb problémáját (pl beteg szülők mellett tanulás munkakeresés stb)


/ex borúlátó/


Előre! Tiéd a világ!

2018. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!