Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet az hogy ha stress...

Who? kérdése:

Mitől lehet az hogy ha stress helyzetbe kerülök vagy speciális helyzetbe akkor rosszul működik a szívem?

Figyelt kérdés
Szóval bizonyos élethelyzetekben pl mikor heves vitába kerülök stresses helyzetbe , vagy mikor sex megkezdése történik úgy érzem nagyon felmegy a pulzusom amitől elkezdek szédülni , zsibbadni a végtagjaimban , ás volt mikor az egész fejemben éreztem a tű szútás szerű érzést majdnem elájultam. Emiatt sokszor el se jutok az aktusig mert nem tudok koncentrálni meg ugy zsibbadok pörög a szívem. viszont ha magamnak kell teljesen normális a dolog.

2018. aug. 16. 19:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyan mintha belöktek volna egy nagy adag adrenalint vagy hasonló. Viszont tuti rossz lehet a vérkeringésem mert mikor jártam plazmázni elküldtek , mivel mihelyt megindul a gép egyszerűen nem bírja keringtetni hiába nyomogatom a labdát is inkább mindig leállt..
2018. aug. 16. 19:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jól működik az idegrendszered aztán viszi szét az érrendszert is.
2018. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túlságosan izgulsz, vagy félsz valamitől bizonyos helyzetekben (szerintem) ez onnan derül ki hogy - mint írod - ha magadnak csinálod, semmi probléma.

Kognitív viselkedésterápia, mindfulness és hasonló módszereket alkalmazó szakember biztos tudna segíteni.

2018. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ez az hogy nem izgulok , egyszerűen mintha bekapcsolna és feltornázná a pulzusom , de a mellkasom is látom hogy nagyon elkezd járni a szivem nagyon ver. Nem serdülőkori stb problémára kell most gondolnotok .. csak nem tudom miért van ez hogy ha jön a stress vagy olyan környezet mint a sex nem is izgulok , de megindul mint egy v8 motor. és nagyon megkeseríti az életem.
2018. aug. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!