Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol kohoghetek már lassan 3...

Mitol kohoghetek már lassan 3 hete?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves fiu vagyok és már lassan 3 hete kohogok, az elejen a torkom kezdett el fájni majd az ingerelt hogy kohogjek, az elmult szinte, csak este ha fekszek jon elo (fura mert ha nem kozben fekszek nincs), mostanaban viszont hurutos szerut kohogok, de nem teljesen azt csak enyhen. 1 évet cigiztem de már leszoktam, csak elektromos cigit szivok, lehet hogy vizes lett a tudom? Még Julius elejen voltam tudoszurésen diákmunka miatt, ott azt mondtak semmi gond nincs, akkor még nem kohogtem. Ez mi lehet, mit csinaljak?
2018. aug. 18. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez most egy virus..lassan ürül ki nagyon..
2018. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is remelem hogy az. Mit lehetne szedni ellene?
2018. aug. 18. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
2 Semmit nem adnak rá..
2018. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el kedden a háziorvoshoz, meghallgatja a tüdőd és ha kell ír fel kanalas orvosságot a köhögésre. Hűléses betegségek után a köhögés sokszor hetekig nem múlik.
2018. aug. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!