Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek, mi lehet velem?

Nagyon félek, mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én alapból egy nagyon idegeskedő ember vagyok aki bármilyen kis szar tünet alapján képes a legrosszabbra gondolni. Mostanában éreztem kisebb keményebb csomókat az alhasamban és eléggé megijedtem. Elmentem vele a körzeti orvoshoz aki fizikális vizsgálatot végzett és meg nyokodta a hasam hogy fáj-e valahol a bal oldalon egy kis részen enyhén picit éreztem de különben máshol nem fájt. Azt mondta hogy a hasamban érez egy zsírcsomót. Emiatt annyira nem kezdtem idegesekdni viszont mutattam neki a többi csomót es mondtam neki hogy főleg akkor érezni ha a hasam be van feszítve. Erre egyébként nem mondott semmit csak adott beutalót vérvételre és mondta hogy picit sápadt vagyok.Azt hozzá kell tennem hogy mindig is ilyen sápadt voltam. Mondta hogy felesleges egyenlőre aggódnom de en megis nagyon aggódok. Ha a hasamban a csomók esetleg nyirokcsomok akkor megvannak msgyobbodva? Inkább a jobb oldalon érzem őket de ilyen kissé cső szerű dolgokat is érzek. Szerintetek mennyire kell attól tartanom hogy valami daganat miatt megvannak nagyobbodva-e a nyirokcsomóim? 19/F

2018. júl. 21. 18:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezzel nem sokat segítetek..
2018. júl. 21. 20:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudunk segíteni, vizsgálatok kellenek, menj el hasi ultrahangra is. Lehet valóban csak egy ártalmatlan zsírcsomó, de ezt az orvos sem fogja tudni megmondani vizsgálatok nélkül, hát még mi.
2018. júl. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az ezzel nem sokat segiteteket az előző 2 kommentelore írtam akik le lettek törölve. Egyébként nem en töröltem őket
2018. júl. 22. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!