Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt valaki akinek sorozatb...

Van itt valaki akinek sorozatban sikertelen volt a Helicobacter antibiotikumos kiírtása?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mi lesz? Mert a doki szerint van akinél nem lehet kiírtani és felesleges több antibiotikumot szedni. Együtt kell ezzel élni? Ha abszolút semmi a gyógyszer hatása akkor felesleges már utána szedni?

Alternatív dolgokba ne is kezdjek?

Bármit meghallgatok, nagyon el vagyok keseredve. :(((


2018. aug. 20. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Itt minden szépen le van írva:


[link]

2018. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezekkel tisztában vagyok, köszönöm. Ha ezeken túl vagyunk már akkor mi a helyzet? Járt e valaki ebben a cipőben ? Tök mindegy ha fizetős doki ha nem, protonpumpagátló recept, savlekötés.....
2018. aug. 20. 14:21
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez megvolt? Ugyanis ez a lényeg:


"tenyésztés biopsziás mintából, antibiotikum-érzékenység meghatározással."

2018. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ha rezisztens az antibiotikumra igen, akkor itt a befejezés arra lettem volna kíváncsi.
2018. aug. 20. 15:53
 5/15 anonim ***** válasza:
A tenyésztés arról szól, milyen antibiotikumra reagál, és milyenre nem! Amelyikre reagál, olyant írnak fel, és az 99,99 %-ban ki is írtja. Nagyon ritka, hogy az összes antibiotikumra ami hatékony erre a baktériumra, rezisztens a bacid!!!
2018. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
már volt pár kombinációm, kettes-hármas antibióval, sajnos sikertelen, a doki nem fog több gyógyszert adni.
2018. aug. 20. 16:06
 7/15 A kérdező kommentje:
a rengeteg gyógyszer mellékhatásait már nem is említem, ami még hazavágta a gyomromat.....lehet jobb is ha nem szedek már semmit.
2018. aug. 20. 16:11
 8/15 anonim ***** válasza:
semmilyen bizonyíték nincs,hogy a HElikObatcer gyomorfekélyt okoz.
2018. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Ez nekem is eszembe jutott. Így még most hogy azt lehet mondani, hogy többet ártottak a töménytelen antibiotikumos kezeléssel, holott tünet nem nagyon van a helicotól, de irtani kell ha meglátja a doki egy vizsgálat során. Most a sok gyógyszer nagyobb gondot es kárt okozott, mint maga a talált helicobacter baktérium.Emesztőrendszerem nulla....sajnos.
2018. aug. 21. 09:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, egy ilyen kezelés után több hónap vagy 1-2 év,mire teljesen helyreáll a flóra.

Próbálj meg főtt ételt enni, főzelékféléket.

2018. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!