Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt valaki akinek sorozatb...

Van itt valaki akinek sorozatban sikertelen volt a Helicobacter antibiotikumos kiírtása?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mi lesz? Mert a doki szerint van akinél nem lehet kiírtani és felesleges több antibiotikumot szedni. Együtt kell ezzel élni? Ha abszolút semmi a gyógyszer hatása akkor felesleges már utána szedni?

Alternatív dolgokba ne is kezdjek?

Bármit meghallgatok, nagyon el vagyok keseredve. :(((


2018. aug. 20. 13:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen próbálkozom. Már egyre több mindent eszem, igaz nem nagy adagokat, de azt is már többször. Remélem vagy 10 kilót azért visszahízok.
2018. aug. 21. 15:29
 12/15 anonim válasza:
Én a második kúrán vagyok túl és megint pozitív lett a teszt. Most magasabb lett az érték, mint az első kúra után. (Sajna már a savcsökkentő se nagyon hat. Állítólag ahhoz is hozzá lehet szokni.) Én is úgy tudom, hogy ilyenkor rezisztencia vizsgálat jön. Én még attól is félek, hogy mit okoz hosszú távon a savcsökkentő: B12, vas, kalcium nem szívódik fel.
2018. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A protonpumpagátlótól csomóban hullott a hajam, a csontjaim kopognak, recsegnek, elvileg sok volt a savam, de én sose éreztem, akkor is azt mondta szedjem....na én nem szedtem be...hát jobban is lettem....sőt az antibiotikumtól is kifeküdtem, abszolút nem tudtam beszedni sem..... de tegnap voltam és NEGATÍV lettem alternatív dolgokkal próbálkoztam, el sem hiszem! Ne gondolj semmi extra hülyeségre pl Forever meg ilyenek.....Ennyit a sok sz@rról amit megetetnek velünk, meg hogy gyógyszer nélkül nem gyógyulok meg....soha többet antibiotikum...a savcsökkentőről lejönni nem kis feladat, refluxos nem lettél? ha igen nagyon sokat olvastam ha érdekel privátban adok olvasnivalót. Igen a kálcium nem szívódik fel többek közt, gyomorpolip, és egyéb dolgok...
2018. szept. 20. 08:49
 14/15 A kérdező kommentje:
Hol kezelnek, mekkora az UBT értéked, hány ezrelék?
2018. szept. 20. 09:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne a tapasztalatod
2019. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!