Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zsibbadó ujjak, kézzfej,...

Zsibbadó ujjak, kézzfej, alkar intenzívebb számítógép használat esetén?

Figyelt kérdés

Amikor intenzívebben használom a számítógépet, konkrétabban a billentyűzetet, elkezd zsibbadni előszzör az ujjam, és többnyire ha nem mozdítom el más pozícióba/mozgatom meg egy kicsit, akkor felerősödik, és a kar fentebb részeire is átterjed a zsibbadás.


Eddig ilyen sosem volt, most meg elég hamar jelentkezik.

És gyanúsan az új billentyűzetem megérkezésének idejében kezdett el jelentkezni.


A billentyűzetem laposabb gombokkal rendelkezik, mint az eddigi, de örülök, hogy végre találtam egy jót, így nem akarom lecserélni.


Mi okozhatja ezt? Rossz a pozíció (kartámla/széktámla magasság?) és elszorul egy ér a karomon?


Előre is köszzi a segítséget.


2018. aug. 20. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyakcsigolya probléma
2018. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ínhüvely gyulladás!

Ki kéne próbálni a sima,nem lapos billentyűt is és bal kézzel is használj egeret

2018. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Észrevettem, hogy nem is csak a billentyűzet használatakor jelentkezik ez, hanem ha csak simán rátámasztom az alkaromat a kartámlára. Egy 30 másodperc után jelentkezik a zsibbadás, és csak a bal kezemnél.
2018. aug. 21. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!