Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Székrekedésem van. Mit tudok...

Krinya kovi kérdése:

Székrekedésem van. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Itt ülök a Wc-n érezem, hogy a széklet picit kint van, de nagyon fáj nyomni és nem is nagyon jön. Mit tehetek ez ellen???

2018. aug. 21. 15:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha akut a probléma, akkor végbélkúp, ha viszont krónikussá válik, akkor egyrészt kis étrendmódosítás, másrészt esetleg orvosi kivizsgálás, dietetikusi szakvélemény.


De van olyan akinek mindenféle betegség nélkül olyan az emésztőrendszere, hogy hajlamos a székrekedésre. Én is ilyen vagyok. Nekem tökéletesen megfelel a szintén vény nélkül kapható LAEVOLAC szirup, ráadásul a terápiás dózisintervallum alsó küszöbértéke is elég. És ennek a gyógyszernek megvan az az előnye is, hogy egyáltalán nem szívódik fel a szervezetben, csak egyszerűen végighalad az emésztőcsatornán, és a széklettel távozik is.

2018. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tegnap este sikerült nagyon nagy erőlködésel.
2018. aug. 22. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!