Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Székrekedésem van közel 1...

Székrekedésem van közel 1 hete. Egyáltalán nem tudok WC-re menni. Mit tudok ez ellen tenni? Többi lent

Figyelt kérdés
Életmódot váltottam közel 2 hónapja. Nem eszek lisztet, cukrot, üdítőket sem iszok. Gyümölcsöt is csak nagyon ritkán, zöldségeket is megválogatom. Tényleg figyelek nagyon, tiltó listán van még a chips, tojássárgája, tejtermékek nagy része. Köze lehet ennek ehhez? Folyamatosan úgy érzem, hogy tele vagyok és szorító érzést érzek, de nem tudok könnyíteni magamon. Ötletek, hogy mit tudnék csinálni??

2017. márc. 16. 21:21
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen mikor elkezdtem fogyózni. Hasonlóan étkeztem mint Te csak én sok gyümölcsöt is ettem. Akkor ha jól értettem 2honapja csinálod de csak most egy hete nem tudsz wcre menni? Szerintem annyira megválogatod a zöldségeket, hogy kimarad minden rostban gazdag féle, na meg a gyümik azok kellenek azok is mind mind rostok. Ami kell ahoz, hogy ne legyen székrekedésed. Ettől van hidd el. Én nekem a diétám 2.napjan volt székrekedés kb.3napig de azután minden oké lett. Jobb is lett az emésztés mint korábban. Remélem segíthettem. Sok sikert az egészséges, tudatos étkezéshez, életmódhoz. ;)
2017. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talan inkább sok zöldséget es gyümölcsöt kene enned mert azokban van sok rost, ami megoldást jelent a problemadra..
2017. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg is mi a jo nagy .....-t eszel? :D Kettessel egyetertek.
2017. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
És mit szeretnél kiadni magadból, ha nem teszel be semmit? Vagy legalábbis semmi olyasmit ami örömmel kijönne. Pont a növényi táplálék az, ami kell ahhoz, hogy mozogjon a matéria a beleidben.
2017. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miket eszel?

Probalj meg mozogni. Probald ki a forte szűzkapszulát vagy a Hunyadi vizet

2017. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!