Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet az, hogy valaki...

Mitől lehet az, hogy valaki vért hány, vér van a hányásában? 17/f

Figyelt kérdés

Van egy barátom, szintén 17 éves fiú.

Szombaton voltunk egy házibuliban, eléggé szétcsaptuk magunkat, másnap 3 kilométert sétáltunk haza, ő elég rosszul volt, sokszor hányt, volt hogy én fogtam a fejét közben.


Mint mondtam többször is hányt, és párszor láttam hogy véres a hányása. (kaja vagy sötét színű pia nem lehetett, sört és rengeteg házi pálinkát ittunk, előtte csak szombat reggel ettünk egy szendvicset)


Már többször is rákérdeztem, hogy mégis mi volt ez, miért hányt vért. Erre ő azt mondta már többször is megesett az elmúlt egy évben, főleg amikor sokat iszik, dr volt már hogy nagyon sokat köhögött és akkor is véreset köpött.



2018. aug. 27. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az erölködéstől megpattanhat egy ér a nyelőcsőben-torokban és attól is lehet.
2018. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet gyomorban fekély, seb amit az alkohol "kikezd" ezért vérzik. Persze sok minden más is lehet.
2018. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Epe is lehet, főleg, ha sokáig nem evett előtte.
2018. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha véres volt a köhögése akkor nem feltétlen gyomorban van a probléma, hanem inkább a toroknál. Ha ott keletkezik egy seb ugye sok erőlködéstől megesik, és alkoholt iszik rá a seb ugye újra és újra bevérezhet, és a hányás végett is ahogyan ment a teher rá a sebre szintén lekapta róla a vart és ismét bevérzett neki. Egyszerűen nem gyógyult még be, ott sérülékenyebb a felület és emiatt esik ez meg.
2018. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El kellene menni a háziorvoshoz alapos kivizsgálásra. A hányásban levő vér származhatott a tüdőből/légcsőből, de lehet akár urémia jele is.
2018. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az volt nekem a furcsa, hogy nem kevés vér volt benne, na meg volt már alvadt és rendes is.

Mondtam már neki hogy menjen orvoshoz, de erre mindig azt mondja hogy nem megy mert valami problémák vannak a betegbiztosításával, és minden kivizsgálást vagy műtétet ki kellene fizetnie, arra meg nincs pénzük...

2018. aug. 27. 11:16
 7/7 anonim válasza:
Lehet erolkodes...en mikor terhes voltam a fiammal benyakaltam egy virust 9hetes volt akkor a hasamban a baby.Minden oraban hanytam vagy 2szer...a vegen mar az orrombol es a szambol is csak friss piroa ver jott de tomenytelen mennyisegben...Ugy h megserulhetett a nyelocsoje vagy gyomorfekely stb...Azert nezesse meg magat!
2018. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!