Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normalis, hogy kicsit be...

Normalis, hogy kicsit be szoktam kakilni es pisilni eleg gyakran? Kérlek, ne csináljatok viccet belőle, komoly a probléma!

Figyelt kérdés

Nehany hetig tart,utana nehany hetig nem megy be ,ez valtakozik.Nincs osszefugges a pisi es a kaki inkontinencia periodusok kozott.

Orvosok szerint semmi bajom.

Regebben en azt hittem,hogy ez normalis,mindenki be szokott kicsit kakilni,pisilni neha,az utobbi evekben jottem ra,hogy nem az.

Szoval kisebb,nagyobb barna csik az alsonemun vagy ermenyi-tenyernyi pisifolt a fehernemun,mire kierek wc-re.de nem mindig.Ma megint emlitettem a nogyogyasznak az eves vizsgalatomon,de szerinte folyas lehet szerinte ilyen idosen biztos,hogy nem pisilek be.Merthogy en se tudom sokszor eldonteni,hogy ez most mi,ami kifolyt belolem,mire kierek wc- re.sokszor a wc ajtonal erzem,hogy epp most ment be a pisi vagy az az akarmi.

Sajnos ha hig a szekletem,akkor tobb is,mint egy kis csik,van,hogy mar nem csak a fehernemum olyan,meg van,hogy mar a tisztasagi betet is atazik.

Nem szultem,nogyogyaszati mutet nem volt.

Ideggyogyasz,nogyogyasz,urologus latott,kezi vegbelvizsgalat is volt,meg MR is volt,azt hiszem.

45/L



2018. szept. 3. 21:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Legalabb ket sztk nogyogyasznal voltam mar ,es egy magan nogyogyasznal is. Plusz a tobbi orvos.Elhinni ,ha el is hiszik,nem tudjak mivel indokolni,nem talalnak semmit.
2018. szept. 3. 22:50
 12/20 A kérdező kommentje:

Szoval nem fognak meglepodni,lattak mar olyanabbat is...

Koszi a biztatast,egyutterzest.


De most tenyleg senki masnak nincs ilyen problemaja,csak nekem?...


Regebben abbol gondoltam,hogy ez mindenkivel elofordul,hogy pl.a stand up comedy- sek szoktak ezzel viccelodni,hogy barna csik a gatyan... Abbol gondoltam,hogy akkor ez normalis,ez mindenkinek szokott lenni.

2018. szept. 3. 22:55
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint itt a gyk-en csak te küzdesz ezzel. Fiatal vagy ahhoz még, hogy ez kezeletlenül legyen. Ha meg nem lehet kezelni, akkor megillet támogatás a betétre.
2018. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%

Azért az eléggé meglepő, hogy 45 évesen nem sikerült felfogni, hogy ez nem szokásos az embereknél.


A stand up comedy az egy szórakoztató műfaj, ahol a legkisebb dolgokat is felnagyítják.

Amikor egy barna csík van az alsőneműn az a legtöbbször attól van, hogy sok ideig nem volt cserébe és a fing megtette a hatását.

A valóságban ez nagyon ritkán fordul elő annál, aki rendszeresen mosakszik és rendszeresen cseréli.


Az érményi-tenyérni pisifolt(belefér egy tenyerni pisifolt a fehérneműdbe?) az meg megint nagyon ritka.


Valamiért nem zár megfelelően az izom és nem érzed.

Lehet az intim torna sem volna rossz, picit erősíteni az izmokat.

2018. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Tenyernyi=10*10 centis folt.jo lehet ,hogy csak otszor tiz.

Koszi a kimerito valaszokat.

Intimtorna is jo otlet.

Amugy lehet,hogy el vagyok atkozva.

Egyszer talaltam a parkoloban egy vesebeteg konyvet es eltettem,nem kerestem meg a gazdajat.lehet,hogy elatkozott.husz evig volt a polcomon.most azt is kidobtam.

Egyszer meg leneztem egy intimtorna oktatot egy kicsit.lehet,azert kaptam ezt most a sorstol.

Mar ilyenekre gondolok,nem tudok mar mire gondolni masra.

2018. szept. 4. 00:15
 16/20 A kérdező kommentje:
Naponta ketszer veszek fel tiszta fehernemut,minden kakilas utan,akkor is,ha nem kakiltam be. ha sportolok,vagy bekakilas stb. van,akkor akar otszor is egy nap.
2018. szept. 4. 00:22
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj, de én ezt nem hiszem el. Szerintem valami perverz vagy, aki erre gerjed. Olyan lelkesedéssel írod a részletes kommemteket, hogy inkább gusztustalan, mint sajnálatra méltó.
2018. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 navarr53 válasza:
56%
Szerintem- és ezt most teljesen komolyan mondom- mielőbb keress fel egy pszichiátert. Mivel szervi okot nem találnak az orvosok, lehetséges, hogy lelki okok állnak a problémád mögött.
2018. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kiderült az ok? SM nek lehetnek ilyen tünetei pl.
2019. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Na?
2019. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!