Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak? Hogy előzzem meg?

Mit csináljak? Hogy előzzem meg?

Figyelt kérdés
Még márciusban volt egy nagyon durva, erős fájdalommal járó felfázásom. Sajnos akkor ne mentem el orvoshoz, de utána újra előjött. Mindig igyekszem jól felöltözni, meg figyelni hogy sokat igyak emellett együttlét után rögtön elmegyek WC-re, de folyton visszajön. Biztos vagyok hogy valami fertőzés lehet. Szedtem rá antibiltikumot. Szedés közbe és utána négy napig rendben voltam, de azután kezdődött minden előről. Egyszer odáig is elfajult hogy véres volt a vizeletem. El akarok menni momdenképp urulógushoz de addig is nem tudom mit csináljak. Legszívesebben folyton a WC-n ülnék, mert ez olyan szinten gátol mindenbe. Nem tudom mit tehetnék és egyáltalán ez el fog valaha múlni?

2018. szept. 8. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Mezei zsurló teát probáld ki!


Általában segít.

2018. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
D-Mannóz megoldja a problémádat.
2018. szept. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!