Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ha ezt elmondanám...

Szerintetek ha ezt elmondanám pszichológusnak, mit tenne?

Figyelt kérdés
Van amikor magabiztos vagyok, van amikor szomorú, és van amikor megölnék valamit szó szerint. mostanában a véremmel festek csak a brutalitás élvezete miatt, de rosszabb dolgokon is gondolkodom más élőlényekkel kapcsolatban. van amikor észhez térek és átérzem hogy ez nem helyes, de vannak olyan időszakok amikor egyszerűen ez nem érdekel és csak megölnék valamit. mit tenne a pszichológus ha ezt elmondanám neki? egyáltalán merjem elmondani?
2018. szept. 10. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, mert akkor legalább esélyed van arra, hogy ne őrülj meg, ne boruljon be az elméd-szó szerint.
2018. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biztos bekakilnék tőled. De mond el,mert így van esélyed kigyógyulni!
2018. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen javaslom az orvos felkeresését.

Az előttem válaszolóknak igazuk van.

Azzal, hogy el mész dokihoz, esélyt adsz arra, hogy kezelve legyen ez az állapot, és meggyógyulj.

Hogy mit mondana a doki erre, azt sajnos nem tudom.

De abban biztos vagyok, hogy segítene.

2018. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondd el neki. "Orvos"-beteg titoktartas, ez benne van a kódexben,a beteg joga, a kezelő kötelessége.


Nem jelent fel, nem nyom fel, elvégre nem csináltál semmit. Gondokatokert még nem csuktak le senkit.


Bízz benne. Segíteni fog.

Jobbulast!

2018. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!