Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet? Légúti panaszok.

Ez mitől lehet? Légúti panaszok.

Figyelt kérdés

Egy ideje rendszeressé vált, hogy ha lefekszem, köhögni kezdek. Először olyan, mintha valami ingerelne, kaparna a torkom nagyon mélyen, de rögtön utána átvált valami hurutos félébe. Igazából harákolok meg slejmet köhögök fel, mint valami vénember...

Nem dohányzok, nem vagyok megfázva meg semmi. Csak lefekvés után jelentkezik, aztán egy idő után elmúlik.

Baromira kellemetlen, meg gusztustalan is, fiatal nőként pláne.

Valakinek van tippje, hogy mitől lehet?



2018. szept. 11. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Allergiás vagy vmire? Nekem is hasonló volt, és kiderült, hogy allergiás asztmám van, a cicákra vagyok allergiás és azért jött ki, mert rövid ideig együtt éltem egy dohányossal, aki a lakásban cigizett
2018. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tavasszal szoktam az lenni, nyárfa-időszakban. Azon már rég túl vagyok. Azért írtam, se megfázás, se nátha vagy hasonló.

Macskám van, de arra nem vagyok allergiás, nem is alszik az ágyban.

2018. szept. 11. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem gondoltam, hogy az vagyok, mivel 25 évig éltem cicával. Az allergiás asztma nem sima allergia, nem feltételn ugyanazok a tünetek. Én biztos kérnék beutalód tüdőgondozóba a háziorvostól (nem a tüdőszűrőre)
2018. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!