Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködésnél...

Pajzsmirigy alulműködésnél szem alatti sötét karikák?

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt pajzsmirigy alulműködést diagnosztizáltak nálam, amikor elmentem kivizsgáltatni, miért ennyire csúnya sötét karikás a szemeim alatt annak ellenére, hogy rendesen alszom, iszom, stb.


Egy ideje hormont is szedek erre, a szemem alatti erős karikák viszont nem halványodnak. Van valakinek tapasztalata, hogy ezzel mit lehet kezdeni? Nagyon fiatal vagyok még (20 éves lány), így nem szeretném, ha mindig korrektorozni kéne az arcom, ha utcára megyek.


2018. szept. 15. 17:40
 1/1 anonim válasza:
Hello! Nekem is ugyanez a problémám, és nekem is jól jönne. Én eddig korrektorral fedtem el, de az sem a legjobb.. 😄 Illetve már próbáltam a hideg kanalas, mézes, uborkás megoldást is, de az sem jött be.. 😄
2019. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!