Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti szoktatok náthásan suliba...

Ti szoktatok náthásan suliba menni?

Figyelt kérdés
Vasárnap óta fáj a torkom, rettentően kapar és köhögök. Hétfőn anya azt mondta inkább maradjak, mert hallotta hogy éjszaka is köhögtem,es a bátyám is amikor lejött a nappaliba (bizonyos okok miatt most a nappaliban alszom) meghallotta a lélegzésemet es az első dolog amit kérdezett hogy mi ez a hang. Gondolom elég fura lehetett.. szóval elmentem orvoshoz,aki igazából semmi gyógyszert nem adott,csak ilyen béres cseppet stb,es kiírt szerdáig, úgyhogy holnap kell majd mennem. Csak az a baj,hogy az állapotom semmit nem javult. Annyi változott hoģy az orrom is bedugult es nem csak szárazon,hurutosan is köhögök. Ilyenkor ti mentek suliba? Vagy a gyerekeitek mennek? Ilyenkor nem pihenni kéne? Ráadásul tudom hogy tesin meg fogok dögleni ilyen állapotban,de az hülyén hangzik hogy nátha miatt nem tesizek.

2018. szept. 19. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mert akkor jobban fog folyni az oroom es konnyezni fog a szemem.
2018. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha suliba megyek*
2018. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek en azért is menjek be holnap? Őszintén szólva amúgy sincs nagy kedvem bejárni,de így meg végképp..(egyszer voltam bent ilyen állapotban 6ból 5 órán arra koncentráltam hogy ne kapjak köhögőrohamot) de végülis az orvos ennyi napra írt ki.. döntésképtelen vagyok.
2018. szept. 19. 23:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz.
2018. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, hogy legalább a hétre írjon ki. Jövőhetre már meg kéne gyógyulnod. Ha nátha, akkor arra nem tud gyógyszert felírni, mert vírus okozza.csak a tüneteken lehet javítani pl. én úgy szoktam, h Neo citrant iszok reggel, de inkább este, attól kidugul az orr (de ha nem, akkor orrspray), még enyhül a fejfájás stb. Csak módjával szabad mert a paracetamol nem játék. Plussz sokat kell inni. Én gyömbér teát szoktam csinálni citrommal és mézzel, illetve a gyömbért magába is rágcsálóm, erős de hatásos.
2018. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj vissza, es mondd neki hogy meg mindig nagyon beteg vagy es adjon 1 hetre igazolast
2018. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szülő vagyok 2 iskolás gyerekkel (16 és 21 évesek)

Tapasztalatból mondom, hogy a munkahelyemen sokan bejönnek lázasan, náthásan dolgozni, és mindenkit megfertőznek, de ez nem érdekli őket. Amikor a srácok ilyen betegek, én nem engedem suliba őket. Nemcsak azért mert lázasak, betegek, hanem mert ilyenkor mindenkit megtudnak fertőzni.. Inkább menjenek vissza a dokihoz ha nem javul az állapotuk.

2018. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Visszamentem és kiírtak a hétre.
2018. szept. 20. 15:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg megérte visszamenni mert most pont lázam van.
2018. szept. 20. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!