Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hónapja szinte állandóan...

1 hónapja szinte állandóan lázas vagyok, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Elküldtek vérvételre, tüdőröntgenre, de nem jönnek rá az orvosok, mi bajom. Eleinte csak esténként volt 38 fok körüli lázam, most már nappal is 37 fok fölött van az állandó testhőmérsékletem, jellemzően 37,2 körüli hőemelkedésem van hullámokban rámtörő lázzal, ami maximum 38,6 szokott lenni. Általában 38 fokkal tetőzik. Mi lehet a bajom? Vérképre 12 rossz adatom van, legfőképp az jött ki, hogy gyulladás van a szervezetemben, az 10x-ese a normál értéknek (5 helyett 50-52, hetente volt vérvételem). 29 F
2018. szept. 20. 18:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Annak is örülök ha valaki orvost tud javasolni, aki tud erre érdemi választ adni. Nem érdekel, ha fizetős. Előre is köszönöm.
2018. szept. 20. 18:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogytál is hozzá?

Nekem is hasonló van most, de az orvos azt mondta hogy ha még ehhez hirtelen súlytvesztesz akkor lehetséges a leukémia gyanúja

2018. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szérum összfehérje szintet néztek? Ha az egy kicsit is magas, érdemes lenne immunológiára elmenni. Ha nem magas, akkor is megér egy próbát. Az autoimmun betegségek szoktak ilyen hosszantartó lázat produkálni.
2018. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!