Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert vagyok allandoan beteg?

Miert vagyok allandoan beteg?

Figyelt kérdés
Szinte mindig beteg vagyok. Altalaban az orrom bedugulva, tusszogok, hanyingerem van, szedulok vagy a gyomrom faj iszonyatosan. Az elobbi ritkabban. A tobbi szinte folyamatos. 25fokban kb is mar fazok pulcsiba. Miert lehet ez?

2018. szept. 5. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezt úgy hivja a Biblia: hideglelés


5Móz 28,22

Megver téged az Úr szárazbetegséggel hidegleléssel, gyulasztó és izzasztó betegséggel, aszálylyal, szárazsággal és ragyával; és üldöznek téged, mígnem elveszesz.

2018. szept. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha van valaki akivel talalkozok akar csak el megy mellettem es beteg, egybol csak betegebb leszek. Emellett faradekonysag. 16/L
2018. szept. 5. 07:41
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 az igen.
2018. szept. 5. 07:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Talan egy orvost kene megkerdezned, nem pedig par pattanasos, gyk-s hulyegyereket, nem?
2018. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Orvoshoz is menni fogok, csak addig szerettem volna valamit megtudni dehat..
2018. szept. 5. 07:49
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Sok gyógyszert eszel és már a szervezet ezt produkálja.

Úgy hivják, gyógyszer függőség.

2018. szept. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, hogy ha nem táplálkozol egészségesen, kezdj el, illetve, ami még fontosabb, ha nem sportolsz, kezdj el sportolni.

Amíg nem sportoltam rendszeresen, én magam is folyton beteg voltam, de mióta elkezdtem, 7 éve egyetlen egyszer kaptam el egy influenzát, és azon is pár nap alatt túljutottam...

Ettől függetlenül természetesen nem árt egy kivizsgálás, vérkép, mert lehet, hogy más is van a háttérben.

2018. szept. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű gyenge az immunrendszered, lehet vérszegény is vagy, de ki kell vizsgáltatni, vérkép kellene.

Nem tudom eszel-e rendesen, vérnyomásod rendben van-e, allergiás vagy-e valamire, stb.

2018. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2szer voltam 7 napot nyaron korhazba mindent kivizsgaltak, a vernyomasom es a pulzusom valoban magas volt parszor. Nem vagyok gyogyszerfuggo, semmien gyogyszert nem szoktam szedni. Sportolni viszont tenyleg nem igen szoktam csak tesiorakon de ott se mindent csinalok meg sajnos. Amugy a korhazba azt mondtad minden rendben semmi kivetnivalot nem talaltak. Akkor nem ertem.. annyira nem eszek egeszsegtelenul, neha iszok egy energiaitalt, colat, meg ilyeneket de rendes kajat is szoktam enni. Viszont van, hogy egy nap egy pohar vizet sem iszok.. esetleg ez kozrejatszhat?
2018. szept. 5. 16:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyenge az immunrendszered. Hogyan táplálkozol? Ne egyél tartalmatlan ételeket, chipset, kólát, ilyesmiket, mert arra nincs szüksége a szervezetnek, és nem kapsz belőlük vitamint. Főzelékeket egyél, vannak nagyon jó "Főzelékfalók", persze nem tudom, hol élsz, Pesten én is ilyen főzelékfalóban szoktam ebédelni, rendelek egy rántott húst, hozzá spenótot vagy sóskát vagy kelkáposzta főzeléket, vagy paradicsomos káposztát, ezeket imádom, de van mindenféle más tartalmas étel, rakott káposzta - és egyél sok gyümölcsöt, hogy az immunrendszered erősödjön, legyél sokat a friss levegőn, és kezdjél el sportolni, úszni, evezni nyáron, télen korcsolyázni, fő, hogy egy héten - a tornaórákon kívül - legalább egyszer-kétszer menjél el más sportot is űzni, de a konditerembe, hanem a friss levegőre, kezdjél el egy sportot, mondjuk hegymászás, vagy bármit, iratkozzál be valahova, és ne törődj azzal, hogy beteg lehetsz.
2018. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!