Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mitől lehet?...

Szerintetek ez mitől lehet? Egyre sz*rabbul vagyok.

Figyelt kérdés
Szinte még ahhoz sincs energiám, hogy kikeljek az ágyból, fáradt vagyok, kimerült, pedig nem csinálok semmit. És csak úgy spontán elkezdek szédelegni, ájuldozni, forog velem minden, elsötétül, nekiesek a falnak stb. A legdurvább pár napja történt. Konkrétan nem tudtam magamról. Hallottam magam körül az embereket, értettem amit mondanak, de egyszerűen mintha az agyam kikapcsolt volna. Mint mikor részeg vagy. Hallod/látod az embereket, egy bizonyos szinten fel is fogod mi történik, de valahogy mégsem vagy ott mentálisan. Na kb ehhez hasonló volt, még azt is hitték be vagyok rúgva pedig tényleg egy kortyot sem ittam. Elég ilyesztő volt. Mondjuk ez csak egyszer volt, de azóta is többször megszédülök még fekvő helyzetben is. És gyakran szúr a szívem. Az igaz, hogy sokat stresszelek de azért nem hiszem hogy attól van.

2018. szept. 21. 00:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
50%

Sok mindentől

cukorbetegség

parazita

pánikbetegség

drog

stb.

2018. szept. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Az ördög játékszere vagy. 666.
2018. szept. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon frappáns vagy ketteske 😉
2018. szept. 21. 00:26
 4/14 anonim ***** válasza:

Cukorbetegség

Alacsony vérnyomás

Illetve múltkor láttam a tv-ben egy ritka betegséget aminek az a lényege h a szénhidrátot alkohollá alakítja a szervezet (magyarán tényleg részeg anélkül hogy ivott volna).


Irány a doki!

2018. szept. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Méretted a vérnyomásodat? Nem túl alacsony?
2018. szept. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 inkább magas kb 120 nyugalmi állapotban de nagyjabol 110-130 között van a pulzusom ált.
2018. szept. 21. 00:46
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Mindenkeppen orvos, minel elobb. Ezer oka lehet, es egy "sima" cukorbetegseg is lehet adott esetben nagyobb baj okozoja. Orvos, mielobb!!!
2018. szept. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Lehet Lyme-kór is. A helyedben felkeresném Esztó klára drnőt vagy Balaicza Erika drnőt. Én is Lyme-os vagyok, sok éve, csak nemrége derült ki.Sokáig nem volt semmi tünetem...
2018. szept. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
49%
AZ utolsó vagyok.Úgy értettem, hogy előtte nem voltak tüneteim.Ma már sok van.Nagyon nehéz így élni.Minél tovább vársz, annál nagyobb lesz a baj később, ha ez a betegséged!A tüneteid alapján sajnos előfordulhat.
2018. szept. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó ez hülyeség akkor kevered valamivel azt a kullancs vagy szúnyog terjeszti és antibiotikummal pár hét alatt kezelhető ( tudom, mert egy rokonomnak volt) 2-3 hét alatt tünetmentesen kihyógyult belőle, pedig elég sz*rul volt szegény srác. Akkor te hogy lehetsz EVEK ÓTA?
2018. szept. 21. 06:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!