Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma elkezdett fájni az ágyékom...

Ma elkezdett fájni az ágyékom és a bal herém felé. Még nagyon fiatal vagyok. Mitől lehet ez? Hipochonder vagyok, szóval nagyon félek. Nagy baj lehet?

Figyelt kérdés

2018. szept. 21. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is próbáld meg eldönteni, hogy csak oda sugárzik a fájdalom valahonnan vagy maga a heréd fáj!

Ha a heréd fáj, meg kell nézetni urológussal!

2018. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Még nagyon fiatal vagyok." - Szólj az anyukádnak.
2018. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lefelé sugárzó fájásnak sokféle oka lehet. Első körben nyugtasd meg magad, hogy elkaptál valami kis vírusfertőzést, ami érzékennyé tette a lágyéki nyirokcsomókat és ezt érzed. Vegyél be 2-3 szem széntablettát.
2018. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a herém fáj, csak az ágyékom és az sugároz rá a herémre szerintem. Megvárom a holnap reggelt, ha holnap is fájni fog, szólók anyunak. (már szóltam, de nem nagyon foglalkozott még vele.) De szerintetek nagy a baj?
2018. szept. 21. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:

bármi lehet

ha nem múlik el, menjetek el orvoshoz

2018. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!