Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állkapocs/nyelv alatti nyirokc...

Állkapocs/nyelv alatti nyirokcsomó duzzanat?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Már tavaly év végén is éreztem, de most kezdtem el jobban aggódni. Az állkapcsom alatt középtájtól egy kicsit balra ki tudok tapintani egy csomót. Kb. 1.5cm lehet, meg tudom fogni két ujjammal és kicsit mozgatni. Ha sokáig nyomogatom érzékennyé válik. Nagyok félek hogy rákos nyirokcsomó, de orvoshoz nem akarok menni mert félek hülyének nézne vagy megerősítené hogy lehet hogy rákos nyirokcsomó. Mióta észrevettem szerintem nem nőtt. Valakinek valami tipp, tapasztalat hogy mi lehet? Aggódnom kell? Vékony vagyok alig van rajtam zsír, illetve a bőröm is vékony lehet azért van?

2018. szept. 24. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
16 évesen nem valószínű,hogy rákos vagy.De mindenféleképpen menj el a háziorvoshoz.A szüleid tudnak róla?Ha tudnak ,akkor miért nem vittek már orvoshoz?Ha nem tudnak,akkor mondd el nekik.
2018. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudnak róla de tudják, hogy aggódós vagyok és beképzelem magamnak a betegségeket
2018. szept. 24. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Épp azért fuss el a dokihoz. Szúrj ki a félelmeddel.
2018. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!