Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Pszichés vagy...

Mi lehet ez? Pszichés vagy neurológia vagy látásommal van gond?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap rám jön ilyen szédülés szerű. Pl ha suliban vagyok és ülök akkor kicsit így imbolygás/enyhe szédelgés érzésem van vagy ha megyek az utcán vagy éppen buszon utazok akkor meg mintha így intezívebben érzékelném azt hogy haladunk, ez is kicsit olyan szédüléshez hasonló érzés. Ez már kb 2-3 hete megy mellé néha homályos látás is társul. Vérképem,ekg.m jó lett.

2018. szept. 29. 14:03
 1/4 anonim válasza:

Majdnem egy az egyben ugyanez a panaszom.


EKG, Vércukor, Vérkép, Neurológia, Fülészet teljesen jó.


De délelőtt 9 és 12 között rámjön egy olyan érzés, mintha vattán lépkednék, ha éppen pl. sétálok, közben szédülök is.

Ha a karomat összefonom a mellkason előtt, akkor csökken a rossz érzés. Próbáld ki!


Ülve általában semmi bajom, bár úgyis előfordult már.

A látásom is szokott homályos lenni mindeközben.


Most két irányba indultunk el az orvosommal:

- TOS: Sok ülés miatti mellkasi, vagy gerinc deformáció miatt egyik eret elnyomja valami borda, vagy izom,

- Munkahelyi stressz (nálad pl. a sulitól).


Annyi a különbség, hogy én már nem sulis vagyok, dolgozom jó pár éve, 30 felett vagyok.

2018. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:(, és akkor valahogy ki lehet deríteni hogy melyik okozza pontosan? Lehet hogy nekem is el kéne menni még kicsit kivizsgáltatni aztán ha minden negatív akkor pszichológus..
2018. szept. 29. 20:37
 3/4 anonim válasza:
Menj el háziorvoshoz mindenképpen. Igyál sok vizet, egyél sok gyümölcsöt, amit most még a dokihoz menésed előtt tudok mondani.
2018. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2018. szept. 30. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!