Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eltolnátok az onkológiai...

Eltolnátok az onkológiai műtétet jövő tavaszra - nyárra a munkáltató kedvéért?

Figyelt kérdés

Ha onkológiai műtét várna rátok (rosszindulatú daganat kimetszése-vastagbél) akkor az orvosi javaslat ellenére eltolnátok a műtétet jövő tavaszra nyárra azért mert a műtét miatt hiányzásotok a munkáltatónak akkor kényelnesebb, optimálisabb? Év vége felé nagy a hajtás, tavasszal kisebb nyáron meg pangás van. A főnök azt akarja, a műtétet toljam el nyárra.

Megtennétek a kedvéért? Na ez túlzás hogy a kedvéért, mert a képlet úgy néz ki hogy vagy eltoljátok a műtétet vagy kirúgnak.

Megtennétek?

Persze az orvosi oldalát se hallgassukl el minden hét hónap amíg halasztom a műtétet a daganatot csak növeli és áttétet képezhet szóval jövő nyárra lehet nem is lesz műthető többé.

Na de kirúgjanak a mai világban az se engedhető meg, mert akkor mi lesz? Az katasztrófa lenne, hol találok én másutt állást?


2018. okt. 7. 19:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2018. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Ez ugye nem komoly kérdés????


Nem és NEM.


"orvosi javaslat ellenére eltolnátok a műtétet jövő tavaszra nyárra azért mert a műtét miatt hiányzásotok a munkáltatónak akkor kényelnesebb, optimálisabb?"


Bassza meg a munkáltató, hogy neki mi optimálisabb, ha meghalsz, nem lesz ki dolgozzon.


Egyébként ezért nem fognak rád furán nézni sehol, kirúgni megfőleg. De ha kirúgnának is, az életed megmarad.


De mégegyszer nagyon remélem, hogy ez nem fordult meg a fejedben komolyan. Nem plasztikáról van szó, hogy az ráér jövőre...


Egy munkáltató nem kérne ilyet tőled a szaros határidők ellenére sem...


Jobbulast, ha nem kamu!

2018. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha ez kérdés, akkor gondold át mégegyszer.

Milyen munkáltató az, aki ilyet tenne? Talán jobb is, ha kirúgnak. Állásod lehet, hogy lesz így, de egészség nélkül nem mész semmire.

Na és hát tudjuk milyenek az emberek, most halaszd el 2 hónappal, utána meg megint közbejön valami és megint halasztgathatsz, közben meg megöl a betegséged, családod meg rokonod is tönkremegy benne.

Akkor rúgjanak ki, ha ez a két választás van, és még jól meg is büntetném és feljelenteném a főnököd. Hihetetlen, hogy ilyenek vannak, én biztos, hogy ezekután szembeköpném.

2018. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Ja látom, hogy a főnök kérte...



Elmebeteg, törvényellenes, etikátlan, jobb is, ha kirúgna. De én biztos, hogy be is perelném...


Egy percig se gondolkozz, tapló féreg

2018. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne halogasd, azonnal műttesd meg!

Nekem is vastagbél rákom volt, és túl sokat várták az orvosok a műtéttel.

A következmény bélelzáródás lett, és emiatt sztómát is kaptam.

Így mégegy műtét vár rám, amikor zárják a sztómát.

Ne felejtsd el, ez veled is megtörténhet, és életveszélyes állapotba kerülsz!

2018. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

" De én biztos, hogy be is perelném..."


de mi alapján ? Hogy mit mondott? letagadná. Ő nem mondott semmit. MI van a kezemben bizonyíték ? Semmi.


Ha meg kirúg hát nyilván nem ezzel az indokkal rúg ki majd kitaklálja hogy leépítés csökkenő megrendelések és ennyi.


Csomó embert rúgtak már ki innen ordítóan kamu de papíron rendben levő indokkal.

2018. okt. 7. 20:48
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hajjajj, olyan következményei lehetnek, ami életveszélyes állapotba visz. Akkor majd a főnököd fizeti az ellátásodat meg a kártérítést?
2018. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát mindegy ha a fene fent eszik is januárnál előbb nem mehetek el innen betegszabira így ez van.

Ha elmegyek most ősszel kivágnak és az nem lehetséges olyan nincs hogy én innen eljöjjek mert mi lesz velem.


Aztán ha a sors úgy akarja hogy januárban már késő akkor ez van, ez a sorsom akkor. Bele kell törődni.

2018. okt. 7. 21:02
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha így gondolod, akkor még is érdemlem a sorsod.

Te már elhatároztad, mi legyen, felesleges a kérdésre válaszolni bárkinek is.

2018. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen kérdés nincs. Az egészséged a legfontosabb, nem a munka, nem a főnök. Azonnal műtét, gondolj az áttétekre, a gyógyulási, túlélési esélyeidre. A műtét után még sugár- és kemoterápiás kezelés is lesz. Nem két hét...
2018. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!