Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eltolnátok az onkológiai...

Eltolnátok az onkológiai műtétet jövő tavaszra - nyárra a munkáltató kedvéért?

Figyelt kérdés

Ha onkológiai műtét várna rátok (rosszindulatú daganat kimetszése-vastagbél) akkor az orvosi javaslat ellenére eltolnátok a műtétet jövő tavaszra nyárra azért mert a műtét miatt hiányzásotok a munkáltatónak akkor kényelnesebb, optimálisabb? Év vége felé nagy a hajtás, tavasszal kisebb nyáron meg pangás van. A főnök azt akarja, a műtétet toljam el nyárra.

Megtennétek a kedvéért? Na ez túlzás hogy a kedvéért, mert a képlet úgy néz ki hogy vagy eltoljátok a műtétet vagy kirúgnak.

Megtennétek?

Persze az orvosi oldalát se hallgassukl el minden hét hónap amíg halasztom a műtétet a daganatot csak növeli és áttétet képezhet szóval jövő nyárra lehet nem is lesz műthető többé.

Na de kirúgjanak a mai világban az se engedhető meg, mert akkor mi lesz? Az katasztrófa lenne, hol találok én másutt állást?


2018. okt. 7. 19:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmész táppénzre, ne halogasd. Nekem méhtestrákom volt, azt mondta az orvos, 1 hónapon belűl műtét kell, és sürgette, 2 hét után műtött, teljesen időben. Munka helyed lehet, de életed nem lesz több.
2018. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A lehető leghamarabb vesd magad alá a műtétnek!
2018. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Ypszilon1980 ***** válasza:

Azért az szomorú, hogy az embereket hogy lehet manipulálni. A Kérdező feltesz egy kérdést, 100%-ban mindenki ugyanazt javasolja, de ő mégis mást csinál, előre el volt döntve, így ennek semmi értelme.

Kérdező, te döntésed, de csomagolhatsz a túlvilâgra, márcsak azért is, mert januárban sem fogja engedni a főnököd.

2018. okt. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"

Azért az szomorú, hogy az embereket hogy lehet manipulálni. A Kérdező feltesz egy kérdést, 100%-ban mindenki ugyanazt javasolja, de ő mégis mást csinál, előre el volt döntve, így ennek semmi értelme."


Bocsi de én annyit kérdeztem ki mit tenne. Én sehol nem írtam hogy amit a többség tanácsol azt fogom tenni.

Én azt teszem amit a lehetőségeim (és nem a jókedvem!!) megenged!

A lehetőségem meg azt engedi meg hogy amit a főnök mond az van ha törik ha szakad akkor is az van mert tőle függ az állásom és más állás nincs nem is lesz ha akármi van ha ég és föld összeszakad akkor is ez kell mert semmi más nem lehetséges.

2018. okt. 8. 08:06
 15/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Rendben, természetesen te döntesz. Nem okol senki, csak szomorú az, hogy ilyen megtörténhet,undorítóak az emberek és ezt nem rád értem.
2018. okt. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

",undorítóak az emberek és ezt nem rád értem."


Hát nyilván te se ma születtél erre a világra tudhatod milyenek az emberek főleg a vállalkozók. utolsó mocskos saját zsebüket tömik minden más meg le van szarva. De ez nem újdonság neked se nyilván. Ez így van mióta világ a világ és így lesz míg világ a világ.

2018. okt. 8. 10:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát én biztos megműttetném magam, amint lehet. Munkát lehet bármikor találni, életét viszont csak egyet kapunk.
2018. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!