Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 eves gyerek immunrendszerene...

2 eves gyerek immunrendszerenek, hogy lehet segiteni, hogy minel elobb lekuzdje a nathat?

Figyelt kérdés

C-vitamin, husleves, orrspray, stb.


Mennjen bolcsibe, vagy maradjon itthon?


2018. okt. 8. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
D vitamint kap? Az fontos lenne. Mennyire náthás? Ha csak átlátszó folyik az orrából, és nem zavarja, jó kedvű, nem nyűgös, akkor mehet bölcsibe. De ha sokat folyik, sűrű, sárgás, zöldes az orrváladék, vagy nyűgös, roszkedvű, zavarja a nátha, főleg ha szívni is kellene neki, akkor maradjon otthon. Most kezdett közösdégbe járni? Ilyenkor teljesen természetes, ha elkap sokmindent, így erősödik az immunrendszere.
2018. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most kezdte a bolcsodet, D-vitamint ma veszek, mert azt nyaron nem kellett adni, koszonom a tippet!

Sargas, suru neki, de jo kedvu, nem zavarja, laza sincs....

Tegnap este, meg ma reggel leszivtam neki, eddig erre se volt szukseg.

2018. okt. 8. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:
SEMMI ESETRE SE MENJEN BÖLCSIBE!!! Képtelen lesz meggyógyulni, és az egész csoportot összefertőzi! Még ennél kevésbé súlyos vírusfertőzés esetén sem. A sűrű színes váladék viszont baktérium.
2018. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A baj, hogy a bolcsodebol hozta haza, most szoktattam be es lattam, hogy szinte minden gyereknek igy folyik az orra, sot volt ott egy kisfiu eros (szamar?)kohogessel is...:(


Dokihoz vigyel el szerintetek? Mit fog adni?

2018. okt. 8. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam rohanni az orvoshoz, csak ha 2-3 nap alatt nem javul. A vírus gyorsabban letudható, arra úgyse kell gyógyszer, de ha tartósan lázas, sűrű a váladék, rossz a közérzete, akkor orvos kell, és valószínűleg antibiotikumot fog adni.
2018. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!